Mini Event Kalendarz letni

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 27 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Czas letniej zabawy na słońcu wśród trawy! Otwórz letni kalendarz i odbierz codzienny prezent - zbierz wszystkie, by zdobyć bonusy! A teraz połóż się na słoneczku!

    kalendarz.png

    [​IMG]
    Piątek 28.06.2019, godz. 00:01

    [​IMG]
    Sobota 13.07.2019, godz. 23:59


    [​IMG]

    UWAGA: Prosimy o odświeżenie strony po odebraniu prezentu i ponowne sprawdzenie czy został on odblokowany, aby uniknąć problemów z niezapisywaniem czynności.
    Zrzuty ekranu z widocznym ID mogą okazać się pomocne w upewnieniu się, że prezent danego dnia został przez nas odebrany oraz potwierdzeniu problemów z zapisywaniem danych, jednak ze względu na różne przyczyny takich błędów, nie możemy obiecać, że zostanie przyznana rekompensata.

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10, agucha31 oraz aleksandra lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oby choc raz obeszło sie bez błędów i zamykania juz otwartych okienek
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  4. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    O jak miło. Kalendarz akurat gdy wyjeżdżam. Przynajmniej nie muszę się martwić o zamykające się okienka :)
    Zrobię dokładnie to co polecił FAQ ;)
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Nie zapomnij tylko codziennie zaglądać pod leżak ;)
     
  6. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    To może być ryzykowne bo tym sposobem można przewrócić leżak i z niego spaść, ale na wszelki wypadek będę zaglądać czy tam plusik mi nie wskoczył xD
     
  7. dorota121999

    dorota121999 Forumowy żółtodziób

    U mnie nie ma tego ewenementu..
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Przeczytaj pierwszy post w tym wątku.
     
  9. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Generał forum

    super evencik zobaczymy dają leżaczki SP, bonus 100%, a może zagrody i drzewa bardzo rzadkie
     
    krasnoludek10 i anna0089 lubią to.
  10. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Pod pierwszy leżaczek już zajrzałam - 15 zielonych kropelek :)
    Jakoś się nie zamknął ani nie przewrócił to daje mi nadzieję na dalszą kontynuację w następnych dniach ;)
     
  11. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    10 SNZ Pozdrawiam
     
  12. maliniakk

    maliniakk Koneser forum

    leżak nr 3
    1 x kupon na 3 godz
     
  13. Peter0202

    Peter0202 Okazjonalny autor

    A czy tak ciężko zrobić do oddania jedną kropelkę wody w zamian za prezent ? ....i po problemie z zamykającymi się prezentami 8)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. matthero

    matthero Hrabia forum

    Leżak 4

    150 SG x poziom
     
    doma9931, hlnrys oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. mase3

    mase3 Okazjonalny autor

    Przegapiłam leżak nr. 2 Chcę go otworzyć płacąc florenami . Niestety , nie otwiera się nawet po odświeżeniu strony. Co mogę jeszcze zrobić ?
     
    .ania79. i krasnoludek10 lubią to.
  16. maliniakk

    maliniakk Koneser forum

    leżak nr 5
    200 PD x poziom farmy
     
    hlnrys lubi to.
  17. matthero

    matthero Hrabia forum

    Leżak 5

    200 PD x poziom

    "16. dzień jest przeznaczony na odebranie ewentualnych zaległych nagród."
    cytat z poradnika
     
  18. mase3

    mase3 Okazjonalny autor

    Bardzo dziękuję. Pozdrawiam : )
     
  19. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Odebrałam za florki wczorajszy prezent. Dało radę.
     
  20. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Jak w grze nie działa coś, co powinno działać (a płacenie florenami zdecydowanie należy do tego, co powinno działać), to trzeba pisać do >>Pomocy technicznej<<. Tylko wcześniej sprawdź na innej przeglądarce czy faktycznie się nie działa...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.