przerwa techniczna

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika bunny132, 20 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    co się dzieje że znowu gra nie działa, ledwo się zalogowałam a już nic nie można zrobić a wzmianki nigdzie
     
    Rowot lubi to.
  2. Rowot

    Rowot Młodszy ekspert

    Potwiedzam
     
  3. Richacik

    Richacik Okazjonalny autor

    A ja tylko zdążyłam uruchomić kupon na kombajn :mad: chyba będzie rekompensata :p
     
  4. forsycja

    forsycja Czeladnik forum

    a ja włączyłam pnącze z ulepszeniem na mrocznych roślinkach ciekawe kto mi odda ten czas bo juz poł godz minęło na niczym
     
  5. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    no ja zdążyłam zasiać rośliny na polu na pełni ale nie wiem czy zaliczy
     
  6. -bozena0727-

    -bozena0727- Koneser forum

    ja tak samo i jestem zła :mad:
     
  7. madziales

    madziales Stały bywalec

    ja zdążyłam pozbierać roślinki i mnie wywaliło, pyk nie ma.:p
     
  8. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    W związku z poważnymi błędami w jednym z eventów, postanowiono o wprowadzeniu trybu prac konserwacyjnych.
    Przepraszamy i prosimy o cierpliwość.
     
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Zdublowany temat zamykam. Proszę zajrzeć TU.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.