Opinie Bazar lamowatości

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Jun 5, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Gdzie mnie tam do miszczów ale odważyłam się w swojej lamowatości pochwalić końcem eventu:p
    [​IMG]

    Tylko nie wiem dlaczego mi takie dziwne foto wyszło , pewnie dlatego , że jestem lama:oops:
     
  2. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Gratuluję zakończenia eventu.
    Jakoś tak wyszło na kole , że bonusy ścigały się żeby mi pomóc :)

    [​IMG]

    i lama na koniec zrobiła śmieszną minę i wytrzeszczyła oczy ze zdziwienia :p

    [​IMG]

    Pozdrawiam uchylających się przed plującymi lamami.
     
  3. piotrs

    piotrs Książę forum

    czy wzmacniacz żniw +1 na rośliny specjalne tutaj będzie działał-na ten dmuchawiec ? ktoś sprawdzał?
     
    krasnoludek10 likes this.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Cardamon - Ty farciarzu.. Zabrałeś mi wszystkie bonusy tuż z przed nosa:p

    piotrs - zdaje się, że tak
     
    Cardamon, piotrs and robins71 like this.
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie sprawdzałam, ale dmuchawiec jest rośliną specjalną, więc nie ma chyba wyjścia.
     
    olgs3, robins71, piotrs and 1 other person like this.
  6. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    właśnie taki odpaliłem 8 godzinny - działa.Daje +1
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dlaczego nie mogę kliknąć na skrzynie z kolorowymi materiałami i gdzie one są, bo może coś źle klikam? A właściwie to wyświetlają się same nagrody.

    EDIT: Już nic. Rozkminiłem to.
     
    Last edited: Jun 7, 2019
    olgs3, robins71 and aleksandra like this.
  8. Justyna_Rychlicka

    Justyna_Rychlicka Czeladnik forum

    Dzięki korzystam z SP, chciałam tez zrobic event neonowe zagrody ale chyba nie dam rady za mało zwierzuli żeby zrobić , musze wybrać albo bazar lamowatości albo neonowe zagrody :)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie to zwierza za mało i nie chce mi się ostatnio go hodować, więc wybór był prosty jak 2+2=4xD
     
    robins71 and bogusiania like this.
  10. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    pnącze jest. Jeszcze trochę dosiać i oddać po prawej stronie. Lam i swetrów chyba dośc o ile się nie pomyliłam
     
  11. piotrs

    piotrs Książę forum

    dziękuję :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Cześć.
    Nic Ci nie zabrałem . O 5 nad ranem to Ty jesteś w fazie REM snu :).

    Pozdrawiam.
     
    olgs3, robins71 and krasnoludek10 like this.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Spoko, bo i tak event skończę szybciej;) Może i nie mam bonusu na plony ale za drugim razem dostałem +1 dla zagród:D Niestety tylko na 6 h... Jest! Jest! Jest i +100% na żniwa na 24h!
     
    robins71 and Cardamon like this.
  14. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    Ja mam z prawej strony item lama malarka już w pasku i pozostało mi wysiać 4100 rośliny. Prawej strony nie kończę całej.
     
  15. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Leżę na hamaku od kilku ewentów aby w temacie mam zagrodę dla lam
     
    krasnoludek10 and robins71 like this.
  16. bury.wilk

    bury.wilk Czeladnik forum

    Skąd wziąć sklep ze swetrami, bo nie widzę info. Tylko delikatnie, proszę; stara jestem, ślepa... :)
     
    aleksandra and krasnoludek10 like this.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Krok 4 po lewej i/lub prawej stronie :)

    Nagrody z lewej strony:
    [​IMG]
    Nagrody z prawej strony:
    [​IMG]
     
  18. bury.wilk

    bury.wilk Czeladnik forum

    Aha :) Dzięki!
     
    krasnoludek10 likes this.
  19. -galonzia-

    -galonzia- Zaawansowany

    dziabie i dziabie i ciagle brak mi wypadajek mimo ze sieje dlugo rosnace
     
    Frytka2012 and krasnoludek10 like this.
  20. cyrkonka

    cyrkonka Młodszy ekspert

    Witam, czy rośliny specjalne i rośliny akcji to jest to samo?
     
    krasnoludek10 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.