Opinie Bazar lamowatości

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Jun 5, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    a na te swetry to trzeba jeszcze po jednej lamie i kolejnej sztuce karmy dla lam ...
    dobrze kumam czy się zapędziłam ?
     
    magdusia668 and krasnoludek10 like this.
  2. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Wystarczy wysiać badyla do zadań, lamy można karmić SP:)
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Dobrze kumasz.Upał robi swoje.
    To trzeba jeszcze dodać 4500 dmuchawca i 1000 zabawek.
    Chyba lepiej karmić SP.
     
    Last edited: Jun 5, 2019
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wow :DNo to dalej na leżaczekxD:cry:xD
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Czyli sianie dmuchawca do upadłego, jak nie będzie można karmić SP.
    Czyli dmuchawca na cały ewent 36150
    i zabawek 4850
     
    Last edited: Jun 5, 2019
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Last edited: Jun 5, 2019
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ja odpuszczam....15 wyjezdzam na 2 tyg urlop i robie tylko ziola..dwa nastepne siewne stoja pod duzym znakiem zapytania....
     
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Dziś 5. Spokojnie zrobisz. .13 zasiewów z wodą.
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nagrody mnie nie interesuja....zagrody kupie a fabryki postawie...
     
  11. matthero

    matthero Hrabia forum

    +5% do efektywności Super paszy przez 6 godzin kusi, więc robię :)
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Taa .Mnie by kusiło gdyby bonus działał w oazach. A nie działa.Normalnie raczej rzadko wrzucam super paszę do zagród lub warsztatów..
    Norbi- te zioła to specjalnie na ten urlop ?;):p
     
    Last edited: Jun 5, 2019
  13. mirabeella

    mirabeella Czeladnik forum

    A ja powiem tak robie tak aby zdobyć lamy i jeszcze coś po boku a jak sie uda zrobić całość w co wątpię będę zadowolona.;);):):):)
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Wiedzieli co dla mnie przygotowac:pxD
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To coś zrobię, ale nie za dużo chyba, bo szkoda mi SPxD
     
    robins71 and magdusia668 like this.
  16. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    odpuszczam ... zagrody kupię a siania to mam już po kokardę :wuerg:powodzonka walczącym :D
     
    bari06, krasnoludek10 and robins71 like this.
  17. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    ja również odpuszczam. ani pnącze ani nagrody mnie nie przekonują, żeby siać tysiące roślin, aby zdobyć zagrodę, którą później mogę kupić za SGo_O SP używam tylko w oazach i tutaj te 5% nie robi mi dużej różnicy;)
     
  18. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski :)
    Jak mnie uświadomiliście, że potrzeba ponad 36tys. badyla to zwątpiłam czy robić. Byłam przygotowana na 21tys.
    Lamy będzie można kupić po evencie, te 5% też mnie nie zachwyca, bo SP też używam tylko do oaz.
    Więc czemu dalej się miotam ? xD uzależnienie :p Czasem (bardzo rzadko) odpuszczałam jakiś event i w sumie dobrze mi z tym było...
     
  19. -galonzia-

    -galonzia- Zaawansowany

    przeciez lamy mozna miec z koszka
     
    magdusia668 and krasnoludek10 like this.
  20. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Dzień doberek:)no i tradycji stało sie zadośćxDxDxDutworzyły się całkiem przypadkiem trzy grupy na forum:D tych robiących ,lezakujących i wahających się farmerów;)myśle ze godzina 14 tego ewentu uwidoczni jednak siłę pracy na farmie:Dja nie przygotowywałam sie wcale idę na zywioł z wypadajkami też się zdązy:ppowodzenia robiącym a lezakującym dużo słońca
     
Thread Status:
Not open for further replies.