Opinie Wielka ucieczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Ależ to żaden problem:p. Jeśli tylko chcesz, mogę Ci marudzić i wypłakiwać się przez wszystkie te długie godziny, jakie zajmie mi uporanie się z gierkami xD. A pewnie zacznę dopiero od jutra, mimo, że wszystko już wysiane-.-
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie powodzenia życzę :D
    Ja miałem wysiane wszystko już w piątek i jeszcze zostało mi 30 gierek do rozegrania :sleepy:
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Liczę na transmisję z wydarzenia xD:cry:
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tez bym obejrzal....:pxD
     
  5. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    No nie wiem czy ja jestem gotowa aż na taką wielka popularność, żeby organizować otwartą transmisję dla wszystkich chętnych xD.

    Tak czy inaczej już się tego boje :oops:. Poprzednio też tak wyszło, że dość późno mogłam zabrać się za gierki i wiem jak bardzo potem boli gonitwa z czasem :cry:. No ale niestety, tak to jest jak tego czasu jest wieczny deficyt :eek:.
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zrob pay per view,,,,oplata np mucholapka ev przyczajone jajko....;)xD
     
    krasnoludek10, pretorianka oraz BA_Rock lubią to.
  7. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak... i Jasiek do tego xD. Muszę to przemyśleć... w tzw wolnej chwili xD.

    Póki co staram się psychicznie nastawić na tą nierówną walkę z labiryntem :eek:.
     
  8. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    ale te gierki są nudne i zabierają kkuuuuuppppęęęę czasu. Szkoda gadać, oczywiście to jest moje zdanie.
     
    memlak, krasnoludek10 oraz pretorianka lubią to.
  9. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    No wiecie co ? :cry: Zero empatii,:oops: Śmiejcie się, śmiejcie. Idę robić tak ze trzydzieści labiryntów :p:cry:xDxD
     
  10. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Maryniu, no właśnie dokładnie o to chodzi. Ja wszystkim znajomym od początku eventu powtarzałam, żeby te gierki robić w miarę na bieżąco, bo potem to jest maskara -.-. A sama oczywiście codziennie sobie obiecuje, że zrobię chociaż parę, a potem dzień się kończy, a u mnie nic nie ruszone, bo były ważniejsze i pilniejsze sprawy :cry:. Teraz też niby siedzę, ale mam słaby i zanikający zasięg, więc nie chce się denerwować, że ja klikam i klikam, a tu nic się nie dzieje, albo w ogóle od tego klikania klocek poszedł nie tam gdzie trzeba :mad:.
     
    krasnoludek10 i marynia53 lubią to.
  11. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    No właśnie, ja robiłam na bieżąco i obecnie mam 45/46 czyli już niedaleko do pnącza, a co potem to się okaże:):):)
     
  12. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Maryniu, to masz i tak ładny wynik :) Gratuluję i przy okazji zazdroszczę... Ja mam zrobioną słownie... jedną... tą darmową, którą na początku zrobiłam na próbę, bo coś tam potrzebowałam sprawdzić :eek:.
     
    krasnoludek10 i marynia53 lubią to.
  13. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    pnącze wisi
    wszystkie gierki za jednym zamachem a najlepsze jest to, że załapałem o co w tym chodzi po ok 40 gierce
    całość zajęła mi ok 1,5 godz.
    do końca wszystkiego brakuje pilników :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. betty10

    betty10 Zaawansowany

    calosc skonczona :D:D
     
  15. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Obiecałem sobie, że jeśli raz pojawi się taka mini gra to eventu nie tknę, po prostu nie lubię -.-
    no chyba, że będą petardy w nagrodach :p
     
    ania1713, memlak oraz krasnoludek10 lubią to.
  16. halina415

    halina415 Moguł forum

    ja -melduję lojalnie,że jeśli w grze pojawią się kafelki, to będzie to - mój ostatni dzień na farmie!
    Zbyt wiele czasu to pochłania.
    Jeszcze 5 gier do zrobienia całości
     
    krasnoludek10 i aleksandra lubią to.
  17. somebody90

    somebody90 Forumowy żółtodziób

    Najgłupsza gra jaką pamiętam. Można szału z tym dostać.
     
    memlak i krasnoludek10 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Weź. Próbowałem zrobić darmową grę na Puffinie i doszedłem do wniosku, że graniczy to z cudem! Więc wszedłem w grę, podniosłem klocek i wyszedłem a po odświeżeniu podniosłem, chciałem umieścić Don Canallio i jak się nie dało to wyszedłem. Ja mówię "pas"(nie wiem, czy dobrze napisałem to słowo oznaczające rezygnację) takim eventom.
     
  19. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Nie rozumiem krytyki.8) Labirynt, to taka rozwijająca intelekt, wprawiająca w super nastrój gierka:D Do tego nader motywująca do dalszej zabawy .8) Zrobiłam dziś 75 gierek i jestem zauroczona :inlove:xD

    [​IMG]
     
  20. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    Dzięki Tobie udaje mi się skończyć ten niewdzięczy event.Pozdrawiam
     
    krasnoludek10 i Anhedrea lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.