pytanie do ekipy

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -norbijas-, 29 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    troche tych poniedzialkow bylo i w dalszym ciagu zero odpowiedzi.....
    Niemcy poruszyli rowniez ta sprawe...i sa efekty.....fakt nie bedzie nagrod dla kazdego za pusta spoldzielnie,,,,ale co miesiac maja dyspozycji jedno zwierze domowe np.smok i moga go przeznaczyc na nagrody w konkursach forumowych....
    zreszta z tego co pisze ich BA..zwierzak co miesiac w konkursie jest dla wszystkich off w tym i nasze....
    mam kilka pytan do ekipy....
    1..Wiecie o mozliwosci organizacji co miesiac konkursu na offie?
    2..Jesli tak...to czy beda takie konkursy....
    link do postu BA..
    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...e-farmhalle-umfrage.88553/page-4#post-4080016
     
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Nie mamy możliwości zorganizowania takiego konkursu, bo nie możemy zapewnić takich nagród dla wszystkich zainteresowanych. Poza tym nawet większość Graczy stwierdziła, że dla nich to nie byłaby dobra zabawa, bo opierałaby się w wielu przypadkach na przerzucaniu towaru między kontami.

    W konkursach, które mamy na naszym forum chyba zawsze pojawia się zwierzę domowe.

    Nie wiem nic o limicie konkursów. Możemy organizować je nawet codziennie, ale musielibyśmy mieć czas, pomysły, nagrody do dyspozycji i nerwy ze stali, bo wiesz dobrze jak to się u nas kończy.
    Ale spokojnie, może przed świętami jakiś się uda zorganizować ;)

    Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  3. axonoxa

    axonoxa Czeladnik forum

    Gdzie szukać historię piekarza.
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Item Historia piekarza znajdziesz w inwentarzu na Bahamaramie -> Przedmioty specjalne (niebieski wazonik) -> zakładka Dekoracje.

    Na przyszłość zapraszam do otwierania własnego wątku z pytaniem.

    Czy autor tematu ma jeszcze jakieś pytania?
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    do świąt jeszcze ponad pół roku :D
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Emilka moglabys podpytac u gory jak to jest z tym limitem...niemiecki Ba twierdzi przeciez ,ze jest co miesiac jeden zwierzak domowy do dyspozycji...wiec szkoda by bylo go marnowac...;)
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Ale ja nie muszę o nic pytać. Nie obiecam Ci jednak, że co miesiąc będzie szansa na wygraną.
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no coz po tak wyczerpujacej odpowiedzi...nie pozostaje mi nic innego jak poprosic o zamkniecie watku...
     
    Anhedrea i aleksandra lubią to.
  9. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Dzięki, w takim razie już szukam kłódeczki ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.