Koło Fortuny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika aszwak, 25 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aszwak

    aszwak Forumowy żółtodziób

    Hej, wróciłem po dłuższej przerwie i zauważyłem, że nie dostaje się już codziennie losu do zakręcenia kołem. O co tu chodzi? Czytałem temat o kole fortuny, ale jest to strasznie okrojone i niczego się nie dowiedziałem konkretnego poza tym, że są wejściówki imprezowe do kupienia lub wygrania xD Czekam już chyba z 5 dni i ani razu nie dostałem losu.
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj aszwak, Obecnie tylko użytkownicy konta premium otrzymują codziennie jedną darmową wejściówkę na koło fortuny. Każdy gracz może je otrzymać, na przykład odbierając prezenty u Franka Kędzierzawego, które oferuje na początku każdego tygodnia.

    franek.png

    Wejściówki można również uzyskać ze skrzyń z towarami → poradnik.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    aszwak lubi to.
  3. TheEZZ

    TheEZZ Okazjonalny autor

    cześć
    los na zwykłe koło fortuny dostaje sie na początku tyg 5 szt
    [​IMG]
     
    aszwak lubi to.
  4. aszwak

    aszwak Forumowy żółtodziób

    dziekuję za odpowiedzi, można zamknąć.
     
  5. TheEZZ

    TheEZZ Okazjonalny autor

    jeszcze możesz kupic w galeri za 2 florleny
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    TheEZZ, dziękuję za pomoc i temat zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.