Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Też robię ostatnie zadanie:) Jeszcze tylko 200sztuk maku brak,ale juz posiany:)
    Ja na razie mam same pola,jeszcze nie przywróciłam farmy do stanu przed eventem:)
    Te lamki to powinnaś już uzbierać:) bez problemowo.
    Nie masz za co dziękować:)
    Dobrze,że mogę podesłać:)
    Również dziękuję:)
     
    Hesarenka64, ryba4862 and stokrotka76 like this.
  2. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Mam nadzieję, że wszystkie ukończymy. Renatka na urlopie pewnie podgoniła, Ela dzielnie zbiera i finał będzie zadawalający :D
    Jutro święto a ja znowu w pracy :cry:
    chyba dopiero na Boże Narodzenie odpocznę. [​IMG]
     
    sarenka, Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Liczę na taki finał eventu-wszystkie ukończymy:)
    Święto,ale to raczej większość będzie pracować.
    A dzień wolny za sobotę już otrzymałaś/wzięłaś sobie?
     
    sarenka, Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  4. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Nie wzięłam i nikt mi nie dał...wolne wykorzystam pewnie przed feriami jak dzieci wyjadą do domów i będzie trochę luzu 8)
     
    sarenka, Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Przecież się za ten dzień należy dzień wolny;)
    Wykorzystaj w najlepszym dla siebie czasie:)
    Byś mogła trochę naładować akumulatory:) ;)

    Pytałam o koło fortuny,masz coś fajnego z prób imprezowych?
     
    sarenka, Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  6. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Tradycyjnie nic ciekawego....jedynym wyjątkiem była czerwona fabryka strusich jaj no i kupon na 12h kombajnu :)
    Już przywykłam, ze zbieram jakieś marne PD i SG ale dobre i to, zawsze troszkę do przodu :)
    Czekam bardzo na pnącze i SP :D [​IMG]
     
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum



    Ja na pnącze czekam mniej-wiem daje TDP,ale jeszcze mam to pnącze nie zdobyte:) na SP czekam bardzo,bardzo:)
     
    ryba4862, sarenka and Hesarenka64 like this.
  8. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Postaraj się Karolinko o to pnącze bo warto , sporo Pd tracisz -.-
    Kończę dzis bieganie po forumie :D oddam się w objęcia Morfeusza :)
    Dobrej nocki wszystkim i wysypu łańcuchów :D

    [​IMG] papapa :)
     
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Wiem,że tracę,ale co poradzę,że to pnącze nie jest dla mnie aż tak "cudowne" jak wskazuje na to nazwa:)
    Super obrazek:)
    Faktycznie to,że przez najbliższe 3 dni piątku jeszcze się nie doczekamyxD jest przerażające:)
    Zawsze coś fajnego nam tutaj wkleisz:)
    Dobranoc i życzę dobrych snów:)

    PS. Co ma oznaczać ta buźka przy pierwszym Twoim zdaniu??
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  10. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    No szkoda mi, że nie starasz się o to pnącze. Jak je odblokujesz to przekonasz się, że warto było. Bez siania, podlewania, zbierania, inwestowania dżemów i innych rzeczy zbierasz wcale nie małe PD :)
    Teraz juz nieodwołalnie Dobranoc :D

    [​IMG]
     
    Hesarenka64, ryba4862 and carlain21 like this.
  11. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Dzień dobry
    Śniadanko na początek

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Powodzenia kobietki i nie tylko w rannych zbiorach,
    dziś mam labę od pracy od dawna wyczekiwaną.
    Wczoraj już nie wpuściło mnie na forum. Moje miłe miłośniczki stworów wszelkich jak coś pilnie potrzebne to czekam na sówki - okno szeroko otwarte.

    [​IMG]
     
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam:)

    Kod bonusowy: THEDEAL2014:)
    Super nagrody nam dali:)

    Powodzenia eventującym a tym co ukończyli brawa:)
     
    ryba4862, Hesarenka64 and stokrotka76 like this.
  13. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej dziewczyny :D dziekuję Eli za rozpieszczanie nas i niezawodniej Karoli, że czuwa nad tym co sie dzieje i podała nam kod, który niejednego ucieszy :D

    A teraz chciałam powiedzieć Wam, że mamy dziś w Naszej Chacie solenizantkę ( Rybkę ) :)

    Renatko wszystkiego najlepszego, żebyś była szczęśliwa :D

    [​IMG]
     
  14. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Hejo, dołączam sie oczywiście do życzeń i tak sobie mysle, że obok tego szczęścia dużo kasy by sie zdało :D no i oczywiście wszystkiego co najlepsze i imieninowa kawa :D Zapraszam :D

    [​IMG]
     
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Stokrotko dzięki za przypomnienie:)

    Renatko:

    Wszystko co piękne i wymarzone niech będzie w Twoim życiu spełnione:)

    I jeszcze coś:


     
    Last edited: Nov 12, 2014
  16. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Rozpaliłam w kominku, milej będzie przy kawie słuchając imieninowego prezentu :D

    [​IMG]
     
    ryba4862, Hesarenka64 and carlain21 like this.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Bardzo miło jest:)

    Stokrotko jak tam event?
    Wiem,że skończyłaś, co masz z sadzonek i stajennego:)
    Pochwalę się,jest czym:

    koziomleczodrzew, jodła XXL,ślikwaXXL,niesplik,japońskie drzewo wiśniowe:)
    Z zagród 2 xlisy- mogą być, kury tylko niech w spokoju zostawią:)
     
    ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  18. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dziękuję , kochani jesteście :D:inlove:
    Stokrotko , bardzo lubię róże :) Kaziku kawka pyszna :) Kara , piosenka wyjątkowa :)
    Proszę , przyniosłam kawkę [​IMG]

    i ciasto [​IMG]
     
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Karola ja nie mam czym się chwalić, dostałam kolejne jeże mam już 6 szt, orły i coś tam jeszcze , nawet nie pamiętam z drzewek też nic specjalnego klon palmowy, miodowe i 2 szt orzecha xl :(
    Nigdy nie mam szczęścia ale mam nowy rząd i to mnie cieszy :D

    Renatko dzięki za poczęstunek :D ciasta uwielbiam, co prawda robia mi dobrze na biodra ale niech tam .... :D
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Mniam,mniam............mniam:)

    Moje róże też Ci się podobają?? xD;)xD:music:



    Moc prezentów dziś otrzymałaś:)

    Stokrotko, przeczytałam coś fajnego w eventowym wątku:

    "za darmo to nawet ocet słodki"xD

    Już wiem,gdzie jeże się podziewają:)


     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.