Nagniot i skrzynie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by zagma, May 3, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Mam pytanie dotyczące tej wyprzedaży: które skrzynie będzie oferował domokrążca?
    Te z sierpnia zeszłego roku czy te z lutego 2019?
    Będę wdzięczna za odpowiedź.
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wedlug niemieckiego poradnika wsrod rzadkich jest skrzynia insel box czyli skrzynia z wyposazeniem wyspy...a w niej wiadomo co sie znajduje.....
    [​IMG]
     
    zagma likes this.
  3. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Magda, też jestem ciekawa. Na razie dopytuje i czekam na info.

    Norbi, dzięki za informacje, ale poczekajmy jeszcze na potwierdzenie, żeby potem rozczarowania nie było :)
     
    -norbijas- likes this.
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tez jestem ciekaw ,,podlinkowanie na de jest do faq z lutego...
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dzięki Gosia za dopytanie góry, czekam w takim razie na odpowiedź :).

    Norbi, dzięki ;).
     
    -norbijas- likes this.
  6. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety dostałam właśnie info, że ma być powtórka edycji z sierpnia ubiegłego roku :(

    Magda, masz jeszcze jakieś pytania czy zamykamy?
     
    zagma likes this.
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dziękuję Gosia, nie mam więcej pytań, kłódkę poproszę ;).
     
  8. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Dzięki :) No to zakładam :)
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Przepraszam za wprowadzenie w błąd, według najnowszych informacji jakie posiadamy będzie to edycja z lutego.
     
Thread Status:
Not open for further replies.