Nagniot i skrzynie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zagma, 3 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Mam pytanie dotyczące tej wyprzedaży: które skrzynie będzie oferował domokrążca?
    Te z sierpnia zeszłego roku czy te z lutego 2019?
    Będę wdzięczna za odpowiedź.
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wedlug niemieckiego poradnika wsrod rzadkich jest skrzynia insel box czyli skrzynia z wyposazeniem wyspy...a w niej wiadomo co sie znajduje.....
    [​IMG]
     
    zagma lubi to.
  3. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Magda, też jestem ciekawa. Na razie dopytuje i czekam na info.

    Norbi, dzięki za informacje, ale poczekajmy jeszcze na potwierdzenie, żeby potem rozczarowania nie było :)
     
    -norbijas- lubi to.
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tez jestem ciekaw ,,podlinkowanie na de jest do faq z lutego...
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dzięki Gosia za dopytanie góry, czekam w takim razie na odpowiedź :).

    Norbi, dzięki ;).
     
    -norbijas- lubi to.
  6. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety dostałam właśnie info, że ma być powtórka edycji z sierpnia ubiegłego roku :(

    Magda, masz jeszcze jakieś pytania czy zamykamy?
     
    zagma lubi to.
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dziękuję Gosia, nie mam więcej pytań, kłódkę poproszę ;).
     
  8. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Dzięki :) No to zakładam :)
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Przepraszam za wprowadzenie w błąd, według najnowszych informacji jakie posiadamy będzie to edycja z lutego.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.