Opinie Frappé Olé

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    stoję na planszy 8. pnącze i najdroższy item są
     
  2. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Witanko a mi dopisało szczęście na kole i trafiłam dwa razy 100 i raz 200 i efekt jest taki
    [​IMG]
    oczywiście na skróty szłam bez nagród cząstkowych chyba ze sie trafiła
     
  3. matthero

    matthero Hrabia forum

    Witam.
    Pnącze zdobyte. :D

    [​IMG]
    Walczymy dalej za nagrody cząstkowe. Trzeba również opróżnić sklep z talarami. :music:

    Jakby co koszyków nie kupowałem, SN poszedł tylko na rozsiew, wykręciłem kilka bonusów na kole i ratowałem się dyniowymi prezentami. Wypadajki nieźle leciały dzięki Johnom Cytrynom.

    Spokojnej majówki! :inlove:
     
  4. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    Pnącze za 3 godziny jak wygnę 13 kolanek xD Więcej już chyba nie będę robił chociaż jaki mnie kuszą. Zobaczymy za 3 godziny.
     
  5. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    U mnie bez bonusów. Wejściówki poszły do poprzedniego eventu, dyniowego oszczędzam.Myślę, że spokojnie sobie dotupię do pnącza i jaków. A jak nie...cóż....pół łąki baobabów stoi, jest czym przyspieszać
     
  6. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    O tak, wejściówki, dyniowe prezenty...Nie wiem w takim razie, czy nie taniej wyszłoby ci kupienie tego największego koszyka z kompletem GT na pnącze.;)
    Oj twoje posty prawie zawsze mnie fascynują (lepiej tu pasowałoby kilka angielskich "zakazanych na tym forum" zwrotów, które przetłumaczone gubią swój urok i sens).;)

    Miałam nie robić, ale skoro święto i jakieś 5x więcej wolnego czasu, to co mi zależy.
    Event (pnącze) spokojnie do zrobienia bez dopalaczy, koszyczków, bonusów ( i armii JC), a sianie do misji (po odpuszczeniu kilku wcześniejszych "wydarzeń")nudzi mnie nawet bardziej niż to do eventów.
    Weny na spersonalizowane/zadaniowe/artystyczne ułożenie farmy (które będę zaraz burzyć do innych - ciekawie zapowiadających się w "Zgaduli" eventów) brak -więc robię.

    Sieje na dwóch łąkach, ale biorąc pod uwagę obliczenia innych Graczy (dziękuję), powinnam się spokojnie wyrobić ze zdobyciem GT na pnącze, kupon 36h a przed wszystkim... na obowiązkową naklejkę;)8)
     
  7. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Wykupiłem wszystkie imprezówki w SklepoRamie, później jeszcze kupiłem za GT w sklepie z koktajlami. To dało mi razem z tymi, które miałem wcześniej około 30. Darmowych miałem ponad 80 szt. i wszystkie wykręciłem na kole a to są efekty:
    [​IMG]
    Takie plony miałem wczoraj z jednego super pola a mam ich 121 udało się zebrać jeszcze 3 razy.
    [​IMG]
    Dzisiaj jest pnącze a w tej chwili zacząłem 3 rundę. Brakuje wylotek ale jak uzbieram trochę SN to posieję uszlachetnionego Krokusa.
    Gratulacje dla tych co skończyli i powodzenia dla tych co szczęścia nie mają.
     
  8. Sekme

    Sekme Generał forum

    O, super. Dziękuję :)

    Ostatecznie chyba zostanę przy tej wersji:


    [​IMG]

    [​IMG]

    Policzyłam też, ile można zyskać na omijaniu talarów na planszach.
    Wyszło tak - 50 talarów mniej i ponad 1000 eventówki mniej na okrążeniu.


    [​IMG]

    Miłego popołudnia :)
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    właśnie kończę pierwsze okrążenie - zgarnęłam wszystko oprócz SG i ZB, a teraz już pojadę na skróty - tylko talary i tak do skutku, czyli pustych półek albo końca eventu ;)
    dziękuję Sekme :inlove: ania1713 :inlove: maliniakk :inlove:
     
  10. madziales

    madziales Stały bywalec

    witam, mam problem, dlaczego na drugiej planszy pokazuje mi , najpierw ukończ? czerwone i żółte kółka są oznaczone że zrobione, robię automatycznie, czy może mi ktoś podpowiedzieć co mam zle zrobione?
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Masz o takie coś...?

    [​IMG]
    To znaczy, że rury dobrze ułożone, ale - najpierw musisz zrobić pierwszą planszę.
    Samo ułożenie rur nie wystarczy, trzeba odpalić przepływ koktajlu (fuj) tą dużą zieloną strzałką na dole po prawej stronie.
     
    robins71, olgs3 oraz aleksandra lubią to.
  12. madziales

    madziales Stały bywalec

    WŁAŚNIE, TAK COŚ MI POKAZUJE.

    Dziękuję za pomoc:)

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 maja 2019
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wyłącz Caps Lock, ponieważ pisanie dużymi literami jest zabronione na forum.

    Mam nadzieję, że porada od zzizzie zadziałała :)
     
  14. -Karina30-

    -Karina30- Aktywny autor

    Tak zadziałała. Capsa wyłączyłam. Przepraszam.:)
     
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Najważniejsze, że działa :)
    Życzę powodzenia w dalszym układaniu rurociągów :)
     
    madziales lubi to.
  16. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Pnącze jest. Jaki - nadchodzę!
     
    robins71 i duzy6666 lubią to.
  17. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam co tam jaki;)manta to ma dopiero :inlove:wartość w stodole:p
     
    robins71 lubi to.
  18. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    manta jest na wyspie. Z innej kategorii. Pamiętam event gdzie trzeba było oddać ssaki tylko z farmy. Bobrami się leciało....Nie to co foki.
    Manty mam dwie. I jak mi się pięknie asymina sprzedaje!
    Jaka biorę i liczę, że się przyda - ostatnio bywał w eventach to i w wymaganiach się powinien pojawić. Na taką okoliczność czekają również żurawie i gazele
     
    robins71 i duzy6666 lubią to.
  19. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    manty nie mam:cry:ostatnie florki wydałam na ulepszenie domku;)jaki mam 4 zagrody:D 5 też nie pogardzę;) ale do pnącza jeszcze daleko:eek:ale i czasu dużo;)
     
    aleksandra, robins71 oraz olgs3 lubią to.
  20. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    szukam najprostrzej drogi na 6 i 7 zeby wszystko pozbierac;), dzieki;)
    Pozdrawiam, milego dzionka;)
     
    robins71 i aleksandra lubią to.