Opinie Frappé Olé

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dobry wieczór :)

    Z przyczyn różnych szukam najkrótszej drogi (tylko talary). Na razie wyszło mi tak:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Czy ktoś widzi jakąś możliwość przycięcia?
    Będę zobowiązana :)

    Miłego wieczoru :)
     
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Mi wyszło ok. 150 mniej na całym okrążeniu. Dasz mi chwilę, to ogarnę gdzie jest inaczej ;)

    Edit:
    Plansza 3 (inaczej, ale chyba wychodzi na to samo)
    [​IMG]

    Plansza 6 (nie zgarniam ZB)
    [​IMG]

    Plansza 10
    [​IMG]

    Dokładnie to wychodzi mi 9794 na całe okrążenie.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2019
  3. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dziękuję! 10-tka jest krótsza :)

    Z Twoją 10-tką mam tak:

    [​IMG]

     
  4. maliniakk

    maliniakk Koneser forum

    Moja plansza nr 8 wygląda tak

    https://s5.ifotos.pl/img/rury-8jpg_qshshax.jpg

    jest krótsza o 4 proste rury :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2019
  5. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Faktycznie! :) Dzięki
    No to z poprawioną ósemką, na okrążenie wychodzi 9666 eventówki :D
     
  6. eryczek83

    eryczek83 Czeladnik forum

    zrobiłam 10 plansz i nie dopisało mi ani 1 talara :cry::cry::cry:
     
    gretag lubi to.
  7. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A "puściłaś" koktajl rurami czy tylko rury ułożyłaś?
    Ptaszek oznacza, że koktalj przepłynął przez rury, a ikonka rury mówi, że masz ułożone rury na danej planszy
     
    gretag lubi to.
  8. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Sorry konsky5,ale jak to poczytałam to myślałam że się uduszę ze śmiechu,a teraz to już ryczę w głos i aż się popłakałam.Jeszcze się tak nie uśmiałam przy żadnym evencie,na forum.Proszę częściej.Miłego dnia
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    U mnie policzone, projekty zrobione. Wychodzi mi, że ostatni zbiór eventówki będę miała w niedzielę wieczorem.
    Ze sklepiku biorę pnącze z itemami, naklejkę, imprezówki i zagrodę jaków - ogółem 760 GT. Z planszami strasznie kombinowałamxD
    i wyszło, że na niektórych odpuszczę też GT. Jeśli na jakąś nagrodę miałam ochotę i wystarczyło po nią tylko lekko skręcić - też brałam. W sumie te moje pokrętne ścieżki kosztują 9.308 szt. zielska i muszę zrobić 2 pełne kółka.
    Wychodzi, że zgarnę dokładnie 760 GT i pasuje:) Może i dało by się to jeszcze trochę zoptymalizować, ale już mi się nie chce, majówka :music:
     
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Te 9308 szt rośliny liczysz na jedno okrążenie?
     
    gretag, robins71 oraz ania1713 lubią to.
  11. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Tak, jedno okrążenie. Ogółem wyjdzie 18.616 szt. zielska.
     
  12. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    To jeszcze mniej ? o_O To koniecznie musisz się podzielić gdzie masz mniej ;)
    A! Chwila! Ile GT zgarniasz za jedno okrążenie? :)
    Bo to w sumie też ważne jeśli
     
    gretag, robins71 oraz bacowa70 lubią to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Pisałam powyżej - 760 GT za 2 kółka (380 GT za jedno).

    Najtańsze co mi wyszło, to 8.952 szt. roślin za kółko, dające 395 szt. GT (za kółko). Tyle, że praktycznie wcale nie zbierałam dodatkowych nagród innych niż GT.
     
    gretag i robins71 lubią to.
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ech... gapa ze mnie -.- ostatnio mam to we krwi :p
     
    robins71 lubi to.
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Moje najbardziej minimalistyczne plany zakładają zdobycie 610 talarów.
    Będę zbierać wszystkie z plansz.
    Biorę pnącze wraz z itemami, naklejka i imprezowe.
    Jaków nie biorę, mam 6 zagród.
     
    gretag i robins71 lubią to.
  16. tixwiktor

    tixwiktor Aktywny autor

    hejka
    Pokazie swoje plansze numer 6 i 9 . nie mogę połączyć:eek: kombinuje i nic, zero pomysłu. -.-
    dzięki
     
    gretag lubi to.
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    plansza nr 6
    [​IMG]

    plansza nr 9 - u mnie bez GT, bo na większości plansz je omijam.

    [​IMG]
     
    Frytka2012, gretag oraz tixwiktor lubią to.
  18. tixwiktor

    tixwiktor Aktywny autor

    d
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    plansza 9 z talarami

    [​IMG]
     
    gretag i robins71 lubią to.
  20. Pryku

    Pryku Weteran forum

    Mnie wyszlo tak jak Ani z roslinkami i dokladnie 700 wypadajek.... Mysle, ze do zrobienia tym bardziej ze juz mam 1/4 roslinek do calosci i ponad polowe wypadajek ;p
     
    gretag i robins71 lubią to.