Opinie Frappé Olé

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. apulisia72

    apulisia72 Młodszy ekspert

    Badyl na badylu badylem pogania....xD:cry:xD:cry:xD:cry:xD:cry:
     
  2. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    Ja tam świętuję, nie mam zamiaru harować na farmie.Kupować eventu /koszyka/ też
    nie mam zamiaru, jest wiele innych, przyjemniejszych sposobów na wydawanie pieniędzy.
     
  3. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Dziewczyno jesteś genialna, nawet tego nie zauważyłam bo koszyki omijam szerokim łukiem. Ale teraz zastanawiam się czy to pnącze
    warte jest 50 dych i czy może szkoda mojego czasu i kupić :oops: .A w to miejsce siać inne rośliny ...o_O

    edyt- 14.05 wyleciała 321 kluczy z 2 pól hortensji
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2019
  4. matthero

    matthero Hrabia forum

    543 kluczy francuskich na start, polana leśna w połowie zajęta przez chomicze muchołapki, jakoś zrobię ten event


    a jak to jest po przejściu 10 plansz, nagrody na planszach są od nowa czy znikają ?
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Zgodnie z Poradnikiem:
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja zawsze oglądam koszyczki, zwłaszcza ostatnio.
    Nie po to, żeby kupić - takie sobie prowadzę prywatne badania nad ewolucją płatnych opcji robienia eventów.
    Naprawdę bardzo niedawno temu największy koszyczek był do kupienia tylko raz...
    ... no i nigdy dotąd koszyczki nie zawierały takiej ilości fantów przeliczalnych wprost na postępy w evencie (siewnik rdzewieje, a farmer pnącze sobie ustawia).
    Ciekawa bardzo jest ta ewolucja moim zdaniem.

    A co do czasu, to mój czas (choćbym nie miała absolutnie nic do roboty) jest zawsze cenniejszy od tych pięćdziesięciu (no, powiedzmy: dziewięćdziesięciu) złotych za sześć dni.
    Ale ja mam inne podejście do farmy i do eventów - gdyby ten konkretny event stanowił jakiekolwiek sensowne wyzwanie (i gdyby można w nim było zakosić fajne prezenty dla znajomych), na pewno bym go robiła... choć przypuszczam, że jednak kupując koszyczek, ten jeden największy.
    Jestem zaledwie umiarkowanie skłonna do poświęceń 8)xD
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jak zmienić plan przebiegu rur? :(kliknęłam gotowy plan i nic nie mogę zmienić,,bu,pomocy:(

    zuza zawsze wiedziałam,że Twoje analizy są WIELKIE,nawet nie patrzyłam w te kosze,,
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jeśli dobrze pamiętam, trzeba kliknąć na tę końcówkę rurociągu, a później na element, który chcesz zmienić.
    Ale to było dawno temu, może teraz jest inaczej.

    Warto oglądać koszyczki, oj warto.
    Więc dokąd zmierzasz, Farmeramo...? 8)
     
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum


    masz rację na końcówkę trzeba kliknąć,,dziękuję,,,za analizę koszyczków szczególne dzięki:inlove:
     
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Robię ile się da ,zawsze całe takie eventy robiłam bez problemu, zobaczymy teraz. Ułożyłam rury na 10-ciu planszach, policzyłam ile prostych i ile zgiętych,mogę się mylić trochę,bo nie dodawałam już końcowego ruchu,ale to łatwo policzyć , mogą się komuś przydać takie obliczenia.Pozdrawiam i miłego spędzenia czasu przy układaniu.Koszyka nigdy nie kupowałam i nie kupię,nawet na to nie zaglądam.Gram dla przyjemności a nie dla samej wygranej, cieszy mnie to co sama dam rade zrobić.Ekonomia się kłania

    Rur prostych 247
    Zgięta 171

    Oczywiście to w przybliżeniu jak pisałam wyżej

    Aha musze dodać że policzylam to za zebranie wszystkich nagród z wszystkich plansz
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2019
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Oszczędnościowa wersja pomijająca prawie wszystkie dodatkowe nagrody na planszach poza talarami:
    rury proste :193
    tzw. kolanka : 124

    Na 10 plansz potrzeba wówczas:
    10516 bambusowej rury
    758 kluczy francuskich.
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    wersja, którą będę robiła pomija SG i ZB - potrzebne na jedno okrążenie 226 proste i 164 zakręcone rury można zmielić w młynie z 12972 roślin i 944 kluczy
     
  13. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Tak jest. Odpuszczamy dodatkowe nagrody z wyjątkiem talarów i odrazu robi się bardziej ekonomicznie. Koszyczek odpuszczam jak zawsze bo to nie przyjemnośc. Rury lubię w odróżnieniu od poprzedniego szukania. Biorę pnącze z itemami, jak stać będzie to jaki (wysokopunktowane są i mogą się przydać) a potem się zobaczy czy jeszcze na coś stać. Wypadajki chyba lecą dobrze.
     
  14. konsky5

    konsky5 Zaawansowany

    Gdzie są te klucze francuskie?Wypadają tylko płaskie o nie określonym rozmiarze!:D:D:D:D:D:D:D:D:inlove:
     
  15. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    hahahaah zagnij sobie na imaku ....... poczytaj poradnik jak się to robi :) :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2019
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    kurczę - ile się naklikałam żeby zmienić układ - pomyślałam, że wezmę gotowy i go zmodyfikuje bo nie chce mi się układać całego od początku. no i wzięłam gotowy - i klops. 15 minut zajęło mi odkrycie jak się go zmienia xDxDxDxD
    a przecież już robiłam ten event kiedyś. pamięć mam dobrą, ale baaaardzo krótką :p
     
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    na końcówkę trzeba kliknąć,,też się męczyłam,,,zzizzie:inlove: pomogła

    dziwne,,ona nie robi ewentu.a ma horyzont,,ho ho
     
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Poplanowałam sobie, policzyłam i wychodzi mi, że na jedno całe okrążenie potrzeba niecałe 10 tys.
    A na same pnącze niecałe 13 tys., więc w sumie nie jest tak źle :)

    Oczywiście liczę tylko ukończenie planszy i zgarnięcie GT
     
  19. konsky5

    konsky5 Zaawansowany

    Bła,ha,ha.Domyślam się "imak" to imadło.Klucz francuski to nie płaski,a w poradniku nie ma żadnej info.Ktoś walnął gafę z ikoną lub nazwą tego klucza.
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie przesadzajmy z tym horyzontem.
    Czytam sobie na dużym luzie te poradniki - na luzie, bo mi nie zależy...
    ... no i pamiętam mini gierki, bo to są klony gier, w które zapamiętale grywałam na necie (no, grafika była taka mniej ozdobna) pewnie tak ze ćwierć wieku temu.
    Trudno w to uwierzyć, ale to nie BP wymyślił te rozmaite rurociągi i ukryte przedmioty i co tam jeszcze oferują farmerom 8)xD