Opinie Frappé Olé

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    wysieję rośliny i zbiorę wypadajki na pnącze. Resztę odpuszczam
    powodzenia robiącym event
     
  2. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Robić nie robić o to jest pytanie.
    Jak bede robić to tylko do pnącza.
     
  3. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Chyba odpocznę. Aby zdobyć pnącze z itemami nie wystarczy 10 plansz, a gdzie reszta ze sklepiku ?
     
  4. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mi się podobają kupony w sklepiku. chociaż jakieś skromne zapasiki mam. Kombajn za farmarki póki co wyczerpany, tylko siewnik czynny został ze skrzynek, ale na samym siewniku długo nie pociągnę.
    Widzę też po drodze skrzynię cudów, imprezowe wejściówki i jakieś zagadkowe i PD...
     
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    znowu ewent?nawet 24h ni ma spokoju,,uf,:mad:chcę cóś zgrilować,,kiedy?:mad::D

    w temacie,,coś tam zrobię,pewnie jak zawsze do pnącza

    czas przygotować farmę
     
    Ostatnie edytowanie: 1 maja 2019
  6. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    tego eventu jeszcze nie robiłam ,jaki bym chętnie przygarnęła bo nie mam:( ale...odpoczynek musi być -zatem leżaczekxD
    powodzenia Wszystkim "eventowym" oraz smacznego "majówkowo-grillowym" życzę:)
     
  7. ewanta

    ewanta Komandor forum

    też nie wiem czy robić- neonowy motyl czeka od dwóch dni na odpalenie - miałam w planach trochę zagród jutro powystawiać...
    chyba zrobię tylko do pnącza bez żadnych dodatkowych nagród
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    E chyba brak chęci i zapału [​IMG]

    ale farma przygotowana ;)
    może zrobię tylko do 5 zadania aby zgarnąć talary na kupony i koniec

    muszę tylko policzyć ile będzie siania
    jak dużo to i nawet kuponów nie biorę

    w sumie to pszczółki chcą polatać , kucyki pobiegać , ślimaki rogi pokazać xD
     
  9. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Nie robię, trzeba trochę odetchnąć po gierkach w wielkich łowach i stodołę uzupełnić, groszki w misjach pokończyć ;)
     
    talarek1961, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  10. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    24h to nie, ale przynajmniej na noc nie trzeba nastawiać budzika xD (żarcik oczywiście :p)
    Niby nie trzeba robić, ale mam podobne odczucia, a że jestem uzależniona farmerka to również będę robiłą, acz nie obraziłabym się za dłuższą przerwę w evetach,albo żeby nagrody dali takie słabe, żeby nie bolało nie robić.
     
  11. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Znowu ewent? No dooobrze.... coś tam zrobię. Ale spinać się nie będę. Kuponiki na kombajn kuszą bo zostały mi ostatnie dwa.
     
    magdusia668, kaska860 oraz robins71 lubią to.
  12. agatarolnik64

    agatarolnik64 Ekspert forum

    Jeśli dobrze przeczytałam to żeby zdobyć pnącze z kompletem itemów potrzeba 530 talarów a po przejściu 10 plansz mamy ich tylko 450 , więc dalej trzeba siać i czekać na wypadajki , trochę tego dużo :wuerg: , a jeszcze jakby chciało się jakieś dodatkowe zakupy zrobić w sklepiku :oops: , robić będę ale ile da się zrobić to czas pokarze , miłego dnia wszystkim i dobrej i owocnej pracy na farmie :)
     
  13. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Nie robiem tym razem :)
    Wszystkie pola usunięte czas nadgonić zwierza i inne bajery do stodoły w końcu majówka jest czyli hamaczek xD
     
    magdusia668 i robins71 lubią to.
  14. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    superrrrxD sianie na nowo i zbieranie wypadajek:sleepy:, zwlaszcza, ile tu klikania:),
    ale chyba moje paluszki juz sie wprawily w rytmxDxD
    zaczne, jak zwykle, ale czy skoncze:), hmm, to sie okaze, jak real pozwoli;)pozbieram kupony w sklepiku, jak sie uda;)
    Pozdrawiam, i powodzenia;)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2019
    magdusia668 i robins71 lubią to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zwierzaczek2311 zmniejsz proszę ilość wierszy w podpisie sygnatury, dopuszczalne są tylko 2:

     
    Zwierzaczek2311 lubi to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Niebywale frapująca jest zawartość "Olbrzymiego koszyka" za skromne 50 zyla (do wielokrotnego zakupu, hmm).
    Czy ja dobrze widzę, 400 gwiezdnych talarów...? 8)

    No pięknie, czyli wystarczy jeden koszyczek, żeby mieć pnącze... a jak się dorzuci drugi (nawet niekoniecznie ten olbrzymi), to już w ogóle niczego siać nie trzeba.
    Nareszcie jest, długo przeze mnie wyczekiwany event siewny bez siania 8)
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To znaczy że robisz?
    xD:cry:xD
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    E tam, nie robię xD
    Nikt niczego nie zamówił, a poza tym wiele razy wspominałam, że sianie mi nie przeszkadza xD

    Cieszę się tylko, że nareszcie wszystko jest jasne i zostało już przeliczone na gorącą kasiejkę, nie trzeba się męczyć liczeniem 8)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No...;)
    BP - dziękuję!:D
    xD:cry:xD
    A gdyby ktoś pytał, to odpuszczam.
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiesz, ja już od dawna czekam na takie coś - otwartym tekstem napisano, ile jest warte to konkretne pnącze.
    W sumie niedrogo wychodzi, jak podliczyć koszty alternatywnej metody robienia eventu, tej staroświeckiej z nawozami albo tej w miarę nowoczesnej z imprezówkami.
    No i fajnie, lubię jasne sytuacje 8)

    Za to za kupowanymi eventami nie przepadam, ale to już mój problem (i firmy, bo nie kupię koszyczków, przykro mi).
    Mnie trzeba podejść inaczej, żebym kupowała 8)8)xD