wymiana piankowych kapsul...

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by -norbijas-, Apr 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zgodnie z poradnikiem z kazda mielismy otrzymac 20 pd x lvl oraz 10 sg x lvl....
    mialem 12 kapsul wiec zgodnie z poradnikiem przy moim 226 lvl powinienem otrzymac..54 240 pd oraz 27 120 ..a otrzymalem 48 000 pd oraz 24 000.....wychodzi wiec jakby system przeliczal wszystko przez 200 lvl...
    edit..
    dalbym screen ale mam problem z serwerem...
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -norbijas- i u mnie też tak jakoś wyszło za 200 na 225 poziomie:

    pk.PNG

    Niewielka różnica, przekażę jednak tę uwagę ale nie wiem czy BP coś z tym zrobi, jeśli już to taka informacja pojawi się też na forum.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mozesz zamknac...a kazde pd potrzebne do 300 daleka droga;):)
     
    cyfrzakk likes this.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak dla mnie przy zapotrzebowaniu miliardów PD to już takie ziarnko do ziarnka ma za małą wartość abym się tym przejmowała, ale uwagę przekazałam oczywiście.

    I skoro mogę to zamykam. Miłego dnia.
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ja dostałem dokładnie tyle co ty, a mam 108 poziom na farmie i 325 na baha
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    magdalena and cyfrzakk like this.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wiedziałam, że przyjdziesz i rozwiążesz zagadkę ;)
    A skoro już wyjaśnione to tym razem zamykam na dobre.

    cyfrzakk to jeszcze zależy ile kapsuł miałeś ;)
     
    cyfrzakk and -norbijas- like this.
Thread Status:
Not open for further replies.