Opinie Wspaniałe kwiaty

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Mar 27, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie sądzę.
    Poradnik mówi o wypadajkach z roślin.
    Dla mnie jest to równoznaczne z możliwością ukończenia ewentu, przy wykorzystaniu tychże.
     
  2. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Ło matko jedenasto :cry::cry:xDxDxD Gratuluję postępu i ..cierpliwości w klikusianiu :)xD
     
  3. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Rudziki - 100% obydwóch wypadajek.
     
  4. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Rysiu, coś mi się wydaje, że bardzo się upierasz.:)
    Zawsze w poradniku pisze z czego lecą wypadajki, a my sami dochodzimy z czego lecą lepiej.
    W tej chwili mam zrobionych 48 układów i to bez użycia SN, SP - to zostawiłam sobie na jutro w razie "W" - ale widzę, że nie będzie konieczne.
    Od początku zmieniam to co mam na polach. Po pierwszej dobie z sianiem, przeszłam na zagrody, a teraz dopasowuję czego mam mniej i albo wystawiam zagrody albo sieję.
    Stan wypadajek u mnie taki:
    [​IMG] więc na jednej łące są rośliny, a na 2 zagrody.
    Mam nadzieję skończyć event bez używania kasztanka i SN.
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dwie doby do końca, a ja ciągle wącham te kwiatki. Chciałam upiec dwie pieczenie, ewent i pracowite motyle, niestety to się nie uda, w tej chwili mam 43 zrobione, brakuje 17. Może być wesoło.;)xD
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Szczerze mówiąc wolę eventy, w których trzeba kombinować z zastępowaniem pól zagrodami czy odwrotnie, niż takie, w których w ogóle nie wiadomo jak kombinować, żeby te wypadajki jednak mieć... Przypomina mi się w tym momencie event na Wyspie z bardzo opornie wypadającymi lampami...

    Chociaż akurat przy tym evencie nie kombinuję. Cały czas sieję tylko to, co mi jest potrzebne do misji. Tylko na połowie leśnej mam warsztaty/zagrody/drzewa, ale to akurat stały wystrój i praktycznie nigdy go nie ruszam. Z wyliczeń wynika, że pnącze zdobędę, pewnie dopiero w poniedziałek wieczorem, ale zdobędę. Zastanawiam się, czy jednak nie skorzystać z zapasów SN i nie wyprodukować trochę wypadajek... Pasuje mi uzupełnić zapas drewnianych młotów i od dłuższego czasu czekam na event w którym warto będzie poszaleć z uszlachetnionym irysem i kropelkami... Zobaczę...

    A dobre wypadanie z zagród to chyba plus dla Graczy, którzy nie posiadają hektolitrów SN, kasztanka, uszlachetnionego krokusa, armii Jaśków itd.
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Obecnie lecę na rysiach choć powoli wyczerpują się zasoby pokrzywy,zamiennie koty i kucyki,na głównej sieję pomarańczowe bratki do misji,które równoważą nasionka.Dysproporcja na korzyść torebek.
    Jestem na 47 kroku powinnam jutro wieczorem osiągnąć cel.
     
  8. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    event jak event jak czytam poradniki to nie rozumie co oni nam piszą o nim .teraz wchodzę na forum i czytam mądrzejszych:) Kiedyś musiałam każdy zrobić bo bym nie przeżyła a teraz jak zrobie to zrobie. W tym chociaż nad robię ze zwierzakami bo mam ich pusto w stodole bo cały czas sianie i i sianie było eventówki . Mam 41 gier za soba . Mam 170 poziom gdzie nie miałam koników morskich ani zebry kucyków do tej pory . Ciesze sie z tego że bede mogła wziąsc kucyki bo z pociągu ich nie można wygrać ani nie można było dostac z gt
    ja jstem zadowolona:)
     
  9. lubawa5555

    lubawa5555 Zaawansowany

    Gdzie jest ta tabelka bo nie ogarniam?
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam a ja jestem bardzo zniesmaczona tym ewentem 33 gierki:music: wypadajki lecą jak kot napłakał:eek: do kitu z nim
     
    -jizik-, bogusiania and pretorianka like this.
  11. Marianka2011

    Marianka2011 Analityk forum

    Ma ktoś 20 targ? może znalazł układ za talarki?
     
  12. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    no ta po prawej stroniej jakie zrobiłas kombinacje :)
    wystarczy kliknac na kwiatki gdzie sie trafiło talarki i juz sa gotowe do klikniecia:);)
     
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Rudziki,jeże,niedźwiedzie - 100%. Sypię sp,ale już nie skończę,ledwo 36 gier.A dla mnie koniec będzie we wtorek rano.
     
  14. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    No cóż, wszystko ma swoje dobre i złe strony.
    W tym evencie nie ma terror badyla za to są terror- zagrody, kasztanek itp.
    Inaczej nie jest on do zrobienia. Przestawianie farmy z hodowli na siew też wymaga co najmniej posiadania
    choćby kuponów na pomocników, inaczej marnie to widzę. Zwierzaki też długo rosną na zwykłej paszy więc
    przydała by się SP na zagrody i do klonowania itd. itp.
    Jak na razie mam 39 "gierek" za sobą, a więc marnie, jeśli dojdę do pnącza to będzie taki mały "cud".
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ani nie sypię SP, ani nie podlewam roślin SN, a spokojnie wyleciały wypadajki na 52 gry - jedną dobę siałam dłuższe rośliny, potem dwie doby stawiałam różne zagrody, teraz znowu sieję do misji, a jutro znów wrócę do zagród
     
  16. matthero

    matthero Hrabia forum

    A to trochę chyba niesprawiedliwe. U nas w Polsce event trwa godzinę krócej, bo się czas przesunął. W innych krajach mają godzinę więcej :(
     
    bogusiania likes this.
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    czyli sianie tylko krotkich roslin,hodowla kur i kukulek oraz posiadanie samych jablek rowniez?
     
  18. slonko2222

    slonko2222 Analityk forum

    a talary niewykorzystane zostana czy przepadna?
     
  19. aisunel

    aisunel Generał forum

    Jest tutaj sporo pulapko- naciagaczek:p.Roslinki daja nadmiar nasionek w stosunku do torebek,zagrody odwrotnie,dlatego kasztan-krokus powoduje ich wyrownanie przy odpaleniu tychze ale to nam zabiera kropelki:eek:.Pnacze jest dobre,z naciskiem na bardzo dla 200+,100-ki jeszcze tego nie widza,a zauwaza przy poziomie 210,gdzie potrzeba prawie 300tysi fiolka w kolorze pomarancz,a ta misja dla mnie jest priorytetowa,duzo dobra wszelakiego:p.Ponadto mam zasade albo sieje,albo hodujeo_O.Czy sa powody do narzekania i tak i nie,a firma zyc musi,dzisiaj dokonalem swojego ulubionego zakupu pomocne rece w wersji mini,3,99 i robie tak co miesiac,coby mi nie zarzucono pasozytnictwaxDEdit;dalej walcze o G talarki,a potrzeba ich sporo,dacie rade.
     
    robins71 and antonina-farmerska like this.
  20. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    czy u was tez takie dysproporcje w wpadajakach
    worki stanowia 2 % wypadajek reszta to nasionka :(
     
    antonina-farmerska likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.