Opinie Wspaniałe kwiaty

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Mar 27, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Erys01

    Erys01 Forumowy żółtodziób

    jak sprawdzic jaki numer ma moj rynek
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Krzychu64 likes this.
  3. kazak9

    kazak9 Forum Pro

    Ależ to oczywista oczywistość .
    Bardzo dziękuję .
     
    abc2016 likes this.
  4. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Dzień dobry :) Na noc poleciał krokus, żeby wyrównać nasiona i torebki. Poleciało pięknie - na 7 układów. Miłego dnia
     
  5. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Z hortensji z każdego pola po 170/180 nasion i tylko po 50/60 worków.Różnica u mnie wzrosła do 790 do 27. Wystawiam dziś zagrody,chociaż już mnie wkurzył ten event i mi się go odechciało.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Erys01 Twój post z samym cytatem usunęłam. Zapraszam do poćwiczenia cytowania i odpowiadania na posty: Wątek do ćwiczeń.
     
  7. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ryś, o 110 lvl to Ty już dawno zapomniałeś;)
    40 gier za mną, dziś spróbuję przetestować jeszcze trochę ekskluzywne perfumy, więc poleci trochę torebek, ale i podgonię Nublonów SN, więc myślę, że wieczorem będzie pnącze na chmurce:)
     
  8. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie!
    Za mną 40 gierek i dotychczas wykupione dwa kupony 24 h - na więcej nie starczyło .
    Na stanie 72 GT, 22 worki,476 nasion kwiatów.
    Zbiór pomarańczowych fiołków o 15 tej a potem wystawiam zagrody z kaczkami
    Ewentu nie odpuszczam , pnącze musi być moje a i inne nagrody też...
    Życzę powodzenia i do boju...
     
    olgs3, robins71, bari06 and 1 other person like this.
  9. farfalla33

    farfalla33 Forumowy żółtodziób

    mAM PROBLEM Z TYM EVENTEM ZA BUKIETY NIE OTRZYMUJE PIENIĄŻKÓW JUŻ 10BUKIETÓW I ZERO MONET

    Oddzieliłam Twoją odpowiedź od zacytowanego posta tak aby było można ją odczytać. Na przyszłość bardzo proszę nie pisz dużymi literami (Caps Lock) - jest to zabronione na naszym forum.

    SMOD_Atena
     
    Last edited by moderator: Mar 31, 2019
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z zagród wypada u mnie tyle samo worków (po bokach były czarne jagody na małych) jak z drzew. Ale zbieram 2 razy dziennie. Co nie zmienia faktu, że do pnącza i tak nie dobrnę. Ale.. Byle się doczłapać do kuponów.
     
    olgs3, robins71 and bari06 like this.
  11. betinnn

    betinnn Czeladnik forum

    U mnie stale brak nasionek. Od początku miałam zagrody i warsztaciki więc muszę przejść na zasiew ale co? Poradźcie co krótkiego, a niekoniecznie uszlachetnionego daje dużo nasionek :p a paproć ktoś sprawdzał?
     
    Last edited: Mar 31, 2019
    robins71, bari06 and nltog like this.
  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    czarne jagody 10cio godzinne, z wodą krócej, ale czy da więcej niż zagrody to nie koniecznie, ja mam motylki i po bokach daktyle i teraz dostałem 49 worków i 50 nasionek
     
    apulisia72 and robins71 like this.
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Jagody na wypadajki,to tak średnio moim zdaniem.Dałam niedźwiedzie,lisy i jeże z sp.Zobaczę co to wyjdzie.
     
    robins71 and krasnoludek10 like this.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    farfalla33 kompozycji jest 120 a tylko w 30 z nich znajdują się gwiezdne talary, musisz trafić i ułożyć odpowiednią kompozycję kwiatów. Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem: Wspaniałe kwiaty.
     
    robins71 and krasnoludek10 like this.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Źle zrozumiałaś. Ja mam ryby i kozy a po bokach jagody;)
     
    robins71 likes this.
  16. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Wystarczą 7h kozy?
     
    robins71 and krasnoludek10 like this.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie wiem, mam ich tylko jedną łąkę.
     
    robins71 likes this.
  18. nltog

    nltog Aktywny autor

    u mnie wypadajki lecą jak krew z nosa. Z jednego udoju wystarczy na 3 torebki nasion. Mam pytanie, czy tylko czas rośniecia liczy się przy wypadajkach, czy moze stosunek czas/pd i czy skrócenie czasu woda lub ze szklarni nie zmniejsza ilości wypadania.
     
    krasnoludek10 likes this.
  19. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Liczy się czas podstawowy.
     
    robins71 and krasnoludek10 like this.
  20. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Norbi, na dużych polach taka sama różnica . Oczywiście siane krócej rosnace roślinki.
     
    -norbijas-, krasnoludek10 and hlnrys like this.
Thread Status:
Not open for further replies.