Opinie Kły furii

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Mar 6, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    No i muszę dosiać. Zabrakło mi 228 badylka do ukończenia prawej strony. No nic. zakończenie jutro rano 8)
     
    miwi45 and krasnoludek10 like this.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    3:00 koniec.
    Losowość jak zwykle mnie nie rozpieszcza:
    [​IMG]
    Cieszę się, że przy moim szczęściu nie wypadło 60 FL.8)
    Mam focha na losowość.
    Zarwałem trzy noce, żeby wysiać tego badyla, a ona gra w kulki.
    :(>:(:wuerg:
    No cóż, zawsze to jedna sowa...
     
  3. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Obudziłam się po czwartej i ot co... Wlazłam na farmę i dokończyłam strzelanki :cry:xD

    [​IMG]


    A to moje floreny. xD

    [​IMG]
    Tylko dwa razy sknociłam.Zamiast 22 pkt. miałam po 20. Kłaniam się i idę pozbierać ..marchew, bo prawie mi "wyszła" o_O:cry:xD
     
  4. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Nareszcie udało się zdobyć pnącze
    Mały sukces ale cieszy :)
     
  5. betty10

    betty10 Zaawansowany

    Witam ewent ukonczony :D ze szkynki wpadlo 102 f :p:p przy okazji przejscie na 200 poziom na farmie :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    lewa strona skonczona,walcze z prawa,czy uda sie zrobic całość nie wiem sporo brakuje :( 8)
     
  7. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    hej, ja grałam na telefonie i mam wrażenie, że trzeba dotknąc ekran po prostu troszkę wcześniej, niż jakbyś miała kliknąć na kompie. Myślę, że po 2 grach już to wyczujesz i nie będzie źle:)
     
    Last edited: Mar 12, 2019
  8. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    Nikłe mam szanse na ukończenie całości bo koła ze mną nie współpracowały. Ewentowy dawał 18-20 pkt z przewagą 18 a farmerskie bonusów 100 czy 200% czy nawet +1 nie dało. PKT tylko 1544 :cry::cry::cry::cry::cry:
     
    pretorianka and krasnoludek10 like this.
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla tych, co skończyli, ja jeszcze walczę...
    do zdobycia pnącza zostało mi 5 gier, eventówka wysiana, zbiór 10 min przed końcem eventu...
     
    pretorianka and krasnoludek10 like this.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    no i pięknie - 96/100 a ja chciałem florki:cry:

    Z racji tego, że tarcza się potwornie tnie, proszę o wydłużenie eventu przynajmniej do 18. Zwłaszcza, że ratowałem się nawet koszykiem!
     
    pretorianka likes this.
  11. -galonzia-

    -galonzia- Zaawansowany

    gratki dla tych co ukonczyli <ciach>

    Offtop usunęłam, zapraszam do wątku Pytań ogólnych >>KLIK<<
    MOD_Marion
     
    Last edited by moderator: Mar 12, 2019
    pretorianka and krasnoludek10 like this.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    100/100

    ale wydałem złotówki niestety, bo rano nie posiałem

    przynajmniej dostałem 129 FL
     
    miwi45 and pretorianka like this.
  13. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Obie strony zakończone. Florki sprawdzę po powrocie do domu. Ile by ich nie było,ewent udany.
     
    Last edited: Mar 12, 2019
  14. yen10

    yen10 Naśladowca mistrzów

    U mnie 90 florenów :)
     
  15. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Zorientowałam się jak już G&T nie było... :(xD:cry::wuerg: Grypa nadal ma władzę nade mną :sleepy:więc miałam zamiar zrobić sobie przerwę od farmy tak ze 2 dni ale... spróbuję się skupićxD
    Zawsze jakaś szansa istnieje...
     
    bogusiania and krasnoludek10 like this.
  16. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Powrotu do zdrowia zycze :) I odzyskania itemu!
     
    krasnoludek10 and Daisy44 like this.
  17. sun82

    sun82 Stary wyjadacz

    A mi zawiesza się gra.. żółty kwiatek i koniec... Walczę o Asyminę, bo o florkach mogę pomarzyć przez to zawieszanie:cry:
     
    krasnoludek10 likes this.
  18. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    Ufff, z trudem skończyłam i tu i tam. Inwestycja była potrzebna:(:(:(
     
    pretorianka likes this.
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Zebrałam ostatnią eventówkę.... idę rzucać, brakuje 4 gier do pnącza.

    Ostatni rzut 10 sekund przed końcem xD
    Mam pnącze xDxD:p

    Twoje posty połączyłam.
    MOD_Marion
     
    Last edited by moderator: Mar 12, 2019
  20. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    I brawo !!xD
     
    bogusiania, miwi45 and alekar like this.
Thread Status:
Not open for further replies.