Opinie Kły furii

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Mar 6, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    Szkoda, że nie ma podwójnych itemów do zdobycia, to bardzo dobry pomysł. Jest jeszcze szansa na odzyskanie tego itemu w kolejnym GT, albo na wyprzedaży przez BP. Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jeszcze tylko 2 gierki i 106 pkt. do zdobycia - chyba się uda zrobić cały event :) Strzały opanowane do perfekcji, prawie za każdym razem komplet 22 pkt. Wystarczy bystre oko i pewna ręka - czego wszystkim jeszcze walczącym życzę :)
     
  2. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Ze skrzyni-96 florenków:inlove:
     
  3. waptur

    waptur Okazjonalny autor

    A ja 117 FL ze skrzyneczek... :inlove:
     
    Mikasek-, aisunel and robins71 like this.
  4. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    U mnie 99FL... moglo lepiej wpasc.
     
    Mikasek- and robins71 like this.
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Koniec, koniec świata i ja mistrzem zostałam i to prawdziwym mistrzem.:pxD

    [​IMG]

    A do kompletu sukcesów mam 500 na wyspach.:D
     
  6. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    za 5 minut przedostatni zbiór i ....laba:music::)
     
  7. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    koniec a asymina puszcza pierwsze pąki xD:p
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    a mnie brakuje 4 gierki do pnącza,,już się martwię jak te gierki wyglądają w telefonie,,:cry:xD:cry:
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Skończyłam :D i otworzyłam skrzynki z florenami...tylko 84 :(
     
  10. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    No i pierwszy raz sknociłam.:cry: Nie 22 a 20 pkt.buu. :cry:Lewa str. 37/40 Prawa str. 812/830.Ogółem 5/55.:oops: Mam wszystko co potrzebne do końca, ale jeszcze drugie tyle gierek. Och... :sleepy:
     
  11. jamarkus

    jamarkus Czeladnik forum

    a ile miało być ?
     
    Mikasek-, Wrzosowisko3 and miwi45 like this.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mikasek- and ANASALKA like this.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Chyba po raz pierwszy ekologicznie siałem:p Z moich rachunków wynika, że jutro rano zostanie mi 5 zbędnych ninjaxD
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    sama nie mogę uwierzyć, że zrobiłam cały event, a nawet za dużo roślinki wysiałam. Z powodu bardzo poważnego farmerskiego przedsięwzięcia;) event rozpoczęłam wczoraj wczesnym rankiem (niedziela skoro świt, a ja w gumofilcach-.-:D) Wszystko, łącznie z kołem zaczęło mi sprzyjać i dobrnęłam do końca, a zakładałam, że zdobędę pnącze i pewnie więcej nie uda mi się zrobić.
    W skrzynkach było 108 FL :)

    [​IMG]
     
  15. matthero

    matthero Hrabia forum

    a wiesz, że nie próbowałem... przy królowej karnawału nie dało się koszyka przesuwać, tylko tam gdzie się kliknęło tam koszyk się pojawił...
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ło matko,,muszę te gierki zaliczyć w tel,,już nie ważne będą punkty..mam nadzieję,że mi zaliczy:cry:

    jedna gierka do pnącza mi brakuje,,już tylko telefon mi został..ech
     
    matthero, Mikasek- and krasnoludek10 like this.
  17. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Nie wiem czemu cały czas myślałem, że nagrodą jest 20FL, a tu w skrzyni: [​IMG]
    Jeśli tak często będzie tyle florków do wygrania, nie muszę mieć mitycznego drzewa florenowego.
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ostatni zasiew.
    Bardzo "nawozowo" to wyjdzie, bo zbiór 2:45.
    Trzeba będzie coś w telewizorni wyszukać.
     
    miwi45, Mikasek- and krasnoludek10 like this.
  19. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Ja preferuję koputerowni. Oglądnę co chce :p:)8). 1,35godz do zbioru 8)
     
  20. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    O dziwo, event pomyślnie zakończony przed czasem, co mi się ostatnio nie zdarzało. W skrzyni z florenami - aż 102 nowiusieńkie, błyszczące, bezcenne monety :) Przydadzą się na drobne wydatki :) Szkoda, że nie ma dodatkowych nagród za dalsze granie, zostało jeszcze sporo szałwii ninja i taśmy ninja :) Ale bym sobie jeszcze porzucała tymi shurikenami :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.