Opinie Kły furii

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Mar 6, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    [​IMG]


    Mogę napisać tylko jedno słowo klucz : MISZCZ !!


    Miałem robić do pnącza, a tak się rozochociłem w sianku i rzucanku, że chyba całość machnę.

    oszalał !!



    Przy okazji dla ocieplenia wizerunku:

    Wszystkiego najlepszego dla Pań/Farmerek.

    Muzyczka: [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]








    Bry piątunio.
     
    Last edited: Mar 8, 2019
  2. vencja

    vencja Młodszy ekspert

    Pnącze zdobyte,xD gramy dalej:):):)
     
    Mikasek-, Cardamon and robins71 like this.
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jak to dobrze, że chociaż w jednym evencie dali Ci możliwość się uzewnętrznić :pxDxD.
    W drugim nie ma szans na szpanowanko :p.
     
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Dokładnie, w czasówce wyspowej chciałem poszpanować samymi wypadajkami /2 furmanki/ z drzew koszonych przez oddział drwali Jaśków C., ale byłoby to zbyt trywialne.

    Tutaj przynajmniej mini-gra nie męczy, staram się bić rekordy czasowe, ułamki sekund trwa cała zabawa /sic!/.
     
    Mikasek-, olgs3 and robins71 like this.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Event posiada tę samą mechanikę co wydarzenie Bawarskie święto z września 2018 roku - czyli gra kończy się w jednym z dwóch przypadków:
    1) Gracz wykorzysta wszystkie 5 strzałów.
    2) Gracz zdobędzie maksymalną liczbę punktów.
    Nie ma wyznaczonego czasu na daną mini-gierkę.
     
    robins71 likes this.
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zazdroszczę entuzjazmu.
    Furia u mnie na etapie początkowym, jakoś tak bez przekonania się do niej zabieram. Na samą myśl o gierkach :wuerg::cry::oops:.


    Chyba czas na zmiany.
     
  7. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia



    Proponuję na początek fryzjera:p, a jak to nie pomoże to …. do Ekipy xD:cry:xD.


    W sprawie entuzjazmu zmieniam obóz z "narzekaczy" do "wychwalaczy" przechodzę.

    Hejt się zacznie.

    Choć na chwilę ...….. 8)
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Na pierwsze brak czasu, drugiego nie dowidziałam (ach, błogosławione problemy ze wzrokiem, czasem się przydają :p).
    Jakieś inne propozycje?
    Wyjazd w ciepłe kraje mi się marzy :p.

    No proszę Cię, trochę mało czytaczy w tym wątku, żeby na coś takiego mieć nadzieję xD. Zejdź na ziemię :p.



    Czy muszę coś dodawać w temacie, czy prywata przejdzie? Weny brak.
     
    Mikasek-, Kasialka and -norbijas- like this.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    zagma, zdecydowanie dodaj coś w temacie :D, no chyba, że z zasady w temacie jest "o_Oooo! Jak mi się nie chceeee...xD

    Nie zastanawiam się, czy mi się chce, czy nie. Wciąż lubię dłubać na farmie, a to oznacza, że lubię eventy:) Furia jakiegoś wielkiego wysiłku i poświęcenia nie wymaga. Trochę przy gierce trzeba się skupić, ale też trochę koncentracji z rana na rozruch nie zaszkodzi.
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    O to to ;).
    Obiecuję poprawę następnym razem.

    A teraz, żeby nie było, bonusa ci u mnie brak, dyniowy prezent zapomniałam odpalić, badyl rośnie niemrawo na wszystkich polach.
    Daleko jeszcze?? xD:cry:xD
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    szpan szpanem ale moje dociekliwe oko widzi,ze nasz Miszcz wpadl w sidla mucholapek:pxD..stad te rekordy eventowexD
    u mnie na spokojnie,,moze nie zolwim tempem ale tez nie z lewej strony autostrady....:p
     
  12. jakacper78

    jakacper78 Forum Pro

    Witam czy wam też tak przycina koło-.- a miało być tak pięknie po pracach konserwacyjnych :wuerg::mad:>:(
     
    tereska1108, Mikasek- and dodotrzy like this.
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    po dobie na zwykłej wodzie i nawet nie zawsze ze zwykłym nawozem - 6886 rośliny i 875 wylotek, jeszcze nie rzucałam do tej tarczy, bo nie lubię robić kilku rzeczy w tym samym czasie - więc albo mini-gierka, albo balon, albo dynamiczny, albo pilnowanie rozsiewania rośliny na wyspie - i nie zamierzam się stresować głupim stylem ustawiania eventów w kalendarzu przez BP
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia



    Możesz rozwinąć związek ?

    Zdawało mi się, że jestem dość mucho odporny, ale może masz lepszych informatorów:p.


    Moje tempo PD od dłuższego czasu wskazuje wywieszenie białej flagi w tym temacie.


    Dalej rzucam i sieję, ale jeszcze chwilę, bo dzisiejszy wieczór będzie z dala od farmy.


    Pogadaj z Marion, dostaniesz bilet na Baha w mgnieniu oka;).
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    U mnie 7702 sztuki szałwii i 707 taśmy.
    Też na wodzie na noc, a w dzień na qpie z wodą.

    Spokojnie ten event przebiega
     
  16. matthero

    matthero Hrabia forum

    24 gry rozegrane i 528 zdobyte punkty :)
     
    Mikasek-, olgs3 and robins71 like this.
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    <ciach>
    40 gierek rozegranych ..srednia ponad 21 pkt..jest wiec ok...:)

    Obszerny offtop usunęłam.
    MOD_Marion
     
    Last edited by moderator: Mar 8, 2019
    Mikasek-, olgs3 and robins71 like this.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    -norbijas-, ten wątek nie wydaje mi się odpowiednim miejscem do rozważań - kto przyśpieszył a kto zwolnił w marszu po kolejne poziomy. Proszę o trzymanie się tematyki eventowej.
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Nie kupowałem skrzynek, FLorki z drzew trzymam na kombajn i licencje na wymianki, to wsio co od kilku miechów nabywam.
    Nie przeczę, że w trakcie GT dla sportu robię lekkie retusze, ale to dlatego, że zwyczajnie lubię ten mini-event.
    Także tym razem nie masz racji, ale dzięki za rozjaśnienie.

    Wybacz Marion, koniec prywaty i offtopowania z mojej strony.


    Rzuciłem 22 to mój rekord i szukam chętnych co go pobiją 8)!!
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    To i ja się pochwalę. 0 gierek rozegranych,badyl niemrawo rośnie na wszystkich polach,nadal nie sprawdzam co ,z czego i ile wyleciało(czasem lepiej nie wiedzieć)
    Czuwaj
    Niby święto kobiet a chłopaki wiosne poczuły
     
Thread Status:
Not open for further replies.