brak czerwonych desek na wyspie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Andzik1410, 15 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Andzik1410

    Andzik1410 Okazjonalny autor

    witam.. jak dobrze zauważyłam w lesie tropikalnym n i e wypadają/jako wypadajki/ czerwone deski.. nie wiem czy to tylko u mnie na moim koncie... czy też ktoś ma podobnie.. *-*
    Proszę o sprawdzenie...
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Wszystko się zgadza, czerwone deski nie wypadają w lesie tropikalnym.
    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Andzik1410

    Andzik1410 Okazjonalny autor

    zastanawia mnie fakt,że skoro zostały udostępnione roślinki do rozsiania.. w tropikalnym lesie ..dlaczego nie dopisano ..dodatkowo wypadajek /czerwonych desek / .Wpadajki przypisane są przecież do tych poletek na których wysiewamy eventówkę.. a w tropikalnym lesie również to robimy..
     
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Bo czerwone deski dotyczą eventu na farmie i na farmie będą wypadać.
    Na wyspie mamy drugi event, z inną eventówką, bez wypadajek
     
  5. Rock

    Rock Koneser forum

    Możliwość siania w lesie tropikalnym została dodana dziś (a w zasadzie wczoraj, bo już po północy ;)). Początkowo event miał się odbywać na trzech polach farmy. Teraz została wprowadzona poprawka, ale tylko w zakresie siania. Natomiast obszary z których uzyskujemy wypadajki pozostały bez zmian.
    Jest to decyzja producentów gry, którzy zauważyli, że liczba potrzebnych roślin została obliczona pod możliwość siania na 4 polach, o czym potem zapomniano. Info na ten temat znajduje się w ogłoszeniu >>KLIK<<.
    Jednocześnie najwyraźniej uznali, że nie ma potrzeby wprowadzania korekty w zakresie wypadajek. Być może stwierdzili, że dodatkowe pole pozwoli na dosiewanie rośliny w lesie tropikalnym także na noc, co ułatwi wysianie jej w odpowiedniej ilości, ale wypadajki można zdobyć w inny sposób, np. siejąc jakąś dłużej rosnącą roślinę na noc na polach farmy.
     
    magdalena i ania1713 lubią to.
  6. Andzik1410

    Andzik1410 Okazjonalny autor

    jaki.. drugi.. przecież to ten sam event.. tylko jak jest napisane w ogłoszeniu.. **że znaleźli błąd w balansie /chyba bilansie/ wysiewania eventówki.. i zostały wprowadzone poprawki -- w/g -- TLTF Eviony
    O.K. ogłoszenie czytałam..ale tam nie jest napisane,że nie będzie na dodatkowym polu -wypadajek.. dlatego dopytuje..
     
  7. Rock

    Rock Koneser forum

    Ogłoszenie informuje o zmianie dotyczącej tego gdzie można siać. Natomiast brak info o zmianie pól z których lecą czerwone deski, należy rozumieć jako brak zmian w tym zakresie. Mod_Marion pisała o tym wątku eventowym >>KLIK<<.
     
    ania1713 lubi to.
  8. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Faktycznie o_O Przepraszam za wprowadzenie w błąd:oops:
     
  9. Andzik1410

    Andzik1410 Okazjonalny autor

    Wszystko się zgadza.. chodzi mi o to,że w Oficjalnym Ogłoszeniu-- powinno być napisane-- że z dodatkowego poletka n i e będą wypadały czerwone deski-- a odnoszenie się do całego forum..,że ktoś na ten temat odpowiedział.. to chyba jakieś małe nieporozumienie.. nie mam obowiązku śledzić wszystkich wątków na forum..Ale jak taka inf. znajdowała by się w FAO.. to nie było by tylu dopytywań i dyskusji.. Proste przekazy są w/g mnie najlepsze.. Pozdrawiam i miłej nocy życzę...*-*
     
  10. Rock

    Rock Koneser forum

    Ogłoszenia zazwyczaj redagowane/tłumaczone są na podstawie tego co Ekipa otrzyma z Centrali. Czytałam to samo OO na angielskim forum i tam też nie ma info co z wypadajkami. Należy wiec zakładać, że oficjalna informacja na podstawie, której zamieszczono ogłoszenie, też nic na ten temat nie mówiła. Angielscy gracze, zresztą też dopytywali o ten szczegół :).
    Oczywiście, że nikt nie ma obowiązku latać po całym forum i szukać dodatkowych informacji na poszczególne tematy :) Podałam Ci link do wypowiedzi Marion, żeby było jasne, że moje założenie co do desek, nie jest wzięte z sufitu, tylko jest zgodne z tym, co potwierdzali moderatorzy.
    A FAQ faktycznie jeszcze nie zostały dodane poprawki po wczorajszej zmianie. Ale pewnie jeszcze pojawi się uzupełnienie :)
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc.

    Andzik1410 można też spojrzeć na to ogłoszenie z innej strony, skoro jest informacja o tym, że roślinę z eventu Wielkie plany Szymka można siać również w Tropikalnym lesie to gdyby miały tam wypadać czerwone deski to też byłoby o tym napisane a skoro nie ma takiej informacji to wydaje się dość zrozumiałe, że wypadać nie będą.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  12. Andzik1410

    Andzik1410 Okazjonalny autor

    przepraszam.. *to co autor miał na myśli*.. to było w opisach lektur i wierszy na j. polskim... *-* tu w oficjalnym FAO powinny być konkretne informacje.. a nie domysły *-*
    ale nie ma co *bić piany* fakt jest taki a nie inny.. proszę o zamknięcie tematu.. miłego weekendu.. *-*
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Andzik1410 dziękuję za opinię, dla jasności informacje o miejscu siania roślin oraz o tym, że w Tropikalnym lesie czerwone deski nie będą wypadały - zostały dodane do poradnika: Wielkie plany Szymka.

    Zgodnie z prośbą temat zamykam i wzajemnie miłego weekendu życzę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.