Opinie Kawałek tortu

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Jan 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tz23

    tz23 Naśladowca mistrzów

    jak już znudzi Ci się trenowanie pamięci to zerknij na "narządzie wycinanie". Przesuń obrazek z farmą tak, żeby zostało trochę miejsca, kliknij na narządzie wycinanie, faremka powlecze Ci się mgłą, wtedy zaznaczasz te torty do zrobienia i przesuwasz obrazek na wolną część ekranu. Za chwilę na ekranie będziesz miał obok siebie wzór tortów i te do wykonania. Nie wie czy jasno piszę, ale wolę to niż trenowanie pamięci
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dokładnie tak, nożyczki i wycinanki najlepsze są.:pxD
     
  3. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    aha a gdzie są te nożyczki?
     
    robins71, magdusia668 and anna0089 like this.
  4. tz23

    tz23 Naśladowca mistrzów

    u mnie w ikonce start, zamknij, tam gdzie też są inne programy Windowsa
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys - Twój post nic nie wnoszący do tematu usunęłam.

    Po rozwinięciu paska Windows szukaj "Narzędzie wycinanie"
     
    heksolandia, robins71 and magdusia668 like this.
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    znalazłem, około 3 i pół sekundy trwa zrzut i otwarcie dobre :D
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Miałaś czym się wymieniać, do tej pory nie mam wielu tych nowości nie mówiąc o różowych warsztatach.:)
    Ale i bez Jaśków ewent zrobię.:D
    Od wczoraj Ci mówiłam, że to najlepsze.xD
     
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    trochę poćwiczyłem szybkościowo z farmą okienko przesunięte w prawo, a to narzędzie z lewej, no wycina super, ale czasami jest pod spodem

    no i ta metoda jest wysoce stresowa :) człowiek się denerwuje dośc mocno :D
     
    robins71, magdusia668 and anna0089 like this.
  9. tz23

    tz23 Naśladowca mistrzów

    pod spodem okienko z wyciętym wzorem znajdzie Ci się wtedy, gdy będzie ono chociaż trochę zahaczać o okienko z farmą.
     
    robins71, magdusia668 and anna0089 like this.
  10. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    a taki bajer, oki, najwyżej stracę 2 sekundy na pojawienie :D to spoko :D chyba ogarnę :) dzięki
     
  11. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja to robiłem aparatem. Zdjęcie i potem torty
     
  12. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    Ja tam oszukuje system :p smartfon w ręku i czadu 8)
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    tez mozna, ale wtedy najlepiej wylaczyc blokade ekranu zeby nie wygasl :D
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    przez tą chwilę daję radę 8)
     
    Last edited: Jan 3, 2019
  15. halina415

    halina415 Moguł forum

    oj, te torty,nie lubię, nie robię,
     
    robins71 and magdusia668 like this.
  16. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Z 3 pol szarotki -307 kuponów. Też oszukuję system- telefon szybkie zdjęcie i podgląd. Niestety lata już nie te i pamięć też :cry:
    Osiem tortów zjedzonych. Czekam na myszy ciekawa jestem jak z nich poleci :pNa noc uszlachetnione goździki.

    edit
    z myszy 27 zagród- 32 kupony
    35 zagród - 26 kuponów
    36 zagród - 22 kupony
    4-JC

    edty 2

    przeczytałam post na dole i rozłożyło mnie ze śmiechu ,tyle dyskusji o super polach
    a kolega zbiera przed ewentem :D:D:D
     
    Last edited: Jan 3, 2019
  17. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no ja robię ostatnie fazy misji arka noego, 60 pszczół i 60 strusi powinno trochę wylecieć :D, no i jak je zgarnę, niestety strusie dopiero jutro, to posieję też goździk i też uszlachetniony

    a tamten co ostatnio posiałem na super polach to się nie doczekał 14ej :D no tak to jest jak koniecznie chce się dokończyć misję :)
     
    robins71, anna0089 and magdusia668 like this.
  18. jolowo

    jolowo Forumowy żółtodziób

    A kto mi podpowie gdzie zdobyc item Jajeczny zegar ? :sleepy:
     
    magdusia668 likes this.
  19. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    Mikasek-, heksolandia and magdusia668 like this.
  20. jolowo

    jolowo Forumowy żółtodziób

    Ok,rozumiem i dzieki;)
     
    Mikasek-, heksolandia and magdusia668 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.