blazers

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by blazers, Mar 13, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55.9%
  2. jasne

    14.6%
  3. to chłop na schwał

    17.7%
  4. balansuję się

    15.2%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    20.8%
  6. dopiero teraz ?

    28.6%
Multiple votes are allowed.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zalezy co..gdzie i z kim...:pxD
     
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Norbi poczytaj całą stronę.
    kwiaty
    szklarnia
    to co Monia znalazła
     
    agucha31, MOD_Zgredek* and Marrylan like this.
  3. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Cały czas piszemy o zapylaniu :p chryzantem i tych innych płaskurek czy jak ich tam xD

    Edit-jem kolację więc proszę bez wygłupów :oops:
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wbrew pozorom ja tez o tym...:pxD
     
    agucha31 likes this.
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    oraz o tych diamentowych slotach za uszlachetnienie wszystkich +150xD:cry:
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    trzeba miec jakies wyzwania;)xD
     
    agucha31, Marrylan and akinomrd like this.
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Poczytałam Was, pośmiałam się xD i wpisałam w wyszukiwarkę "bzyku ze śrubokrętem" - nie znałam go, myślałam że to postać z komiksu. Ale się zdziwiłam gdy ukazał mi się taki obrazek i przekierowało mnie do zgaduli


    [​IMG]

    Teraz już wiem kto to Bzyk:)
    edycja cos nie mogę prawidłowo podlinkować.
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Tak juz na powaznie... ten srubokret to taka przenosnia...mial on sugerowac,ze ma dostep do kodu gry i dzieki temu ma przecieki
     
    agucha31, magdalena and bacowa70 like this.
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Mnie ten slot nie rusza,ale te drzewka florenowe jak najbardziej xD:cry:

    Aniu!!!!!!!!a pisała Monia,że kolację je [​IMG]
     
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mam link do "bzyka" >klik<
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Bzyk jak malowany.Pamiętam go jeszcze ze starego forum.Jak widać tutaj na tym co pokazałaś,krótko był z nami.Po dzień dzisiejszy się zastanawiam co się stało,że tak nagle przepadł
    Ekipa do zapylania jest niedostępna na naszym forum :p
     
    agucha31, bacowa70 and Marrylan like this.
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    No nie... O tej porze kolacja o_O
    Nie wiem , ale sny to różne możesz mieć;)
     
    agucha31 and Marrylan like this.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A to pech, zaraz spróbuję inaczej.

    Nie znalazłem nic w zamian, a przeróbka tego to za dużo zachodu.
    Post usunąłem.
     
    Last edited: Dec 29, 2018
    agucha31 and Marrylan like this.
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    O tej porze najbardziej smakuje :D za nic nie pójdę głodna spać :cry:koszmarów nie miewam :D
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    gra mu sie znudzila..zreszta podobnie jak incasentowi;)
     
    agucha31 likes this.
  16. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nie miałam na myśli koszmarówxD
     
    agucha31, MOD_Zgredek* and Marrylan like this.
  17. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    incasenta też kojarzę,ale to jeszcze stare forum.Szkoda takich graczy jak i wielu innych :(

    Ankaaa,Aniaaaa,Anulaaaa>:(uparłaś się,że sprowadzisz mnie na złą drogę???:pNic mi się nie śni:p
    Oglądam Grę o tron i zasypiam snem sprawiedliwego po obejrzeniu jednego odcinka xD:cry:
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to byl koles ktory,jako pierwszy napisal o dobrodziejstwach plynacych z posiadania cmj...nauczyl ludzi handlowac na targu a byl naprawde dobry..widzialem czym i w jakich ilosciach wystawial;)
     
  19. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Niestety,szybko się znudził grą
     
    agucha31 and Marrylan like this.
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mial comeback...juz liczylem ,ze na stale ale zniknal po paru tygodniach
     
    agucha31 likes this.