Opinie Fotograficzne safari

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Nov 28, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    a ile trzeba zrobić tych zdjęć do drugiej planszy ?
     
    Mikasek- and magdusia668 like this.
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Co posialas na noc? U mnie kolczoch dał po ok. 40 z łąki.
    30.:)
     
  3. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    No cóż trochę weekend mi się skomplikował pod kątem gry, więc siałam tylko długie roślinki żeby mieć zbiór tylko rano i wieczorem, ale i tak z obiektywami słabo. Jeszcze mi brakuje 40 żeby dokręcić 4 aparaty i ukończyć pierwszą część. Mam nadzieję że zdążę po Gazelki :D Gratki dla tych co ukończyli :)
     
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Na jednym habanero, które dało 50 obiektywów, a na drugiej dojrzewa karnegia...
    Przez nocną dyskusję w Twoim domku zapomniałam o nocnym siewie :(;)
    Te 12 brakujących obiektywów wyleci dopiero wieczorem, ale event jeszcze trwa.
     
  5. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Moje gazelki wczoraj wieczorkiem zdobyłam i od razu wystawiłam, niech się pasą i rozmnażają :D
    Tak samo myślę, lepiej mieć choć troszkę gazeli w stodole, nie wiadomo kiedy się przydadzą ;)
     
  6. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Ufff.... Skończyłam. Gazela już hasa w zagrodzie. Nawet się nie zorientowałam kiedy uzbierałam aparatów i coś tam jeszcze zostało w zapasie :)
     
  7. basia99999

    basia99999 Forum Pro

    musi być 30
     
    Mikasek-, robins71 and magdusia668 like this.
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Skończyłam rano, gazele już stoją :)
     
  9. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Wczoraj skończyłam, evencik nawet nawet :) Gazele ładniusie, pasą się ale jedna jest tak rozbrykana, ciągle szuka zaczepki :D
     
  10. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    54 obiektywy i będzie koniec - najpóźniej jutro rano.

    A przy okazji z zagród "chrom" wypadły różowe małpy i wybieg dla aksolotli, tak więc wyjątkowo hojnie jak dla mnie (trzecia zagroda dopiero się otworzy, więc może będzie jeszcze lepiej).
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dziękuję Wszystkim za hojność :inlove:
    Obiektywy oddane i teraz pstrykam zdjęcia :) 20 fotek już jest :) resztę zrobię spokojnie, czasu jeszcze jest dużo...
     
  12. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Jeszcze tylko 19 zdjęć muszę zrobić , karnegia posiana i jutro rano będzie koniec.:)
     
  13. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    Są są są, już są, już mam :D Brykają moje gazelki w zagrodzie :D Z obiektywami bywało różnie ale aparatami sypało miło więc po niecierpliwym dozbieraniu 40 obiektywów żeby skończyć pierwszą część, druga część zrobiła się w kilka minut :D Hahahaha swoją drogą chyba pierwszy event który udało mi się skończyć tak bardzo przed czasem :D
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    zaliczyłam wczoraj,,gazelki biegają,,,jak nigdy,,to ja,,żółwik i ślimak w jednym
     
  15. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gazele pasą się na wyspie, a ja zamykam farmę i wracam do realnego świata.
    Mam przesyt siania, zbierania itp. -.-
     
  16. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    Gratuluję posiadaczom gazel :inlove:
    Ja walczę z eventem dalej ale fizycznie niemożliwe jest abym go ukończyła i zdobyła gazele z powodu braku czasu.
    30 zdjęć razy 6 godzin każde to o wiele więcej niż te nieszczęsne 39 godzin do końca eventu. No cóż, tak bywa, ale evencik sam w sobie całkiem przyjemny :)
     
    Mamcia493, bari06 and magdusia668 like this.
  17. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    wystarczy mieć 180 zwykłych aparatów i kilka minut na klikanie, bo każdy aparat skraca czas oczekiwanie o godzine :) czyli trzeba 180 razy kliknąć i gazele Twoje, tylko trzeba 1 cześć eventu skończyć
     
  18. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Zdjęcia można skracać wypadajkami aparatami, a te ładnie lecą z upraw, lub zagród, więc jeżeli dałaś radę ukończyć pierwszą część, to druga powinna na spokojnie się zrobić.
     
  19. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    Ale ze mnie kasztan :p Dziękuję ci bardzo,bo jakoś nie doczytałam tej informacji :) No to biorę się do roboty xD
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety chyba nie wyrobię się z eventem:( Obiektywy nie chcą lecieć:cry:
    A ile aparatów młynowych mi brakuje? Nie pamiętamxD

    PS. Już wiem. Mam aż 9xD
     
Thread Status:
Not open for further replies.