Opinie Fotograficzne safari

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Nov 28, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Safari zakończone 8) Gazeli nie wystawiam,bo po co...:p
     
  2. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Moja na noc ląduje na polu, niech się zbiera. Znając moje szczęście, jak nie będzie w stodole to będzie konieczna na wczoraj.
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A może masz rację ;) Postawię w kąciku..
     
  4. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam niedzielnie. Postaw Gosiu,nigdy nie wiadomo co i kiedy może się na tej naszej farmie przydać;)xDZa 2 godz. kończę event i mam nadzieję,że nie będę gasić światła;);):)
     
  5. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Zostały już tylko zdjęcia :)
     
  6. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    Skończyłam i ja.
    Powodzenia jeszcze pracującym nad ukończeniem.
     
  7. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    13 zdjęć już jest :)
    Jutro koniec ;)
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nie ma obawy ;) ja wciąż męczę ten event.
    Eventówka nareszcie oddana, brak jeszcze 120 obiektywów i przejdę do następnej planszy.
    O północy zbieram guaranę... zobaczymy co i le wyleci ;)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tym razem też jeszcze drepczę.;)xD Brakuje jeszcze 40, ale to już jutro zbiorę.
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czyli kończymy razem jutro rano :)
     
  11. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    U mnie z drzew lecą same obiektywy a aparaty z obiektywami z pól. Zagród nie stawiałam. Zadanie ukończone, gazele nakarmione i brykają wesoło xD
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dokładnie, grunt to dobre towarzystwo.:)
     
  13. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Gratki dla tych, którzy juz ukonczyli. U mnie nieco z opoznieniem bo prawie caly dzien bylam poza domem z rozladowanym telefonem. Poki co 13 zdjec zrobionych. Na wyspie stoja same zagrody, wypadalnosc niemal 100% pod wzgledem aparatow i obiektywow.
     
  14. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    To jestem w doborowym towarzystwie :D zapatrzyłyście się na mnie ? ;)

    Po zbiorach brakuje jeszcze 70 obiektywów... sieję coś na noc i zamykam farmę.
     
    Last edited: Dec 2, 2018
  15. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    dołączyłam do rannego towarzystwa i przy porannej kawie zakończyłam sesję fotograficzną ....gazele są:):)
     
  16. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    witam, ranek przyniósł niesamowite zbiory wypadajek, gazela już się pasie, pozdrawiam walczących :)
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO to również dołączyłam do towarzystwa dziś kończących :) i gazela juz nakarmiona i napojona :)
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Moje gazele też na łące, a do konca jeszcze ponad 50 godzin.:D
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam, jak zwykle jestem ostatnia ;) brakuje mi tylko 12 obiektywów i przejdę do robienia zdjęć.
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie jesteś ostatnia. U mnie jeszcze 66 aparatów :cry: (edytowałam i poprawiłam, bo mi się wypadajki pomyliły) brakuje.
    Do wieczora wylecą :)
     
    Last edited: Dec 3, 2018
Thread Status:
Not open for further replies.