Opinie Fotograficzne safari

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Safari zakończone 8) Gazeli nie wystawiam,bo po co...:p
     
  2. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Moja na noc ląduje na polu, niech się zbiera. Znając moje szczęście, jak nie będzie w stodole to będzie konieczna na wczoraj.
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A może masz rację ;) Postawię w kąciku..
     
  4. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam niedzielnie. Postaw Gosiu,nigdy nie wiadomo co i kiedy może się na tej naszej farmie przydać;)xDZa 2 godz. kończę event i mam nadzieję,że nie będę gasić światła;);):)
     
  5. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Zostały już tylko zdjęcia :)
     
  6. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    Skończyłam i ja.
    Powodzenia jeszcze pracującym nad ukończeniem.
     
  7. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    13 zdjęć już jest :)
    Jutro koniec ;)
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nie ma obawy ;) ja wciąż męczę ten event.
    Eventówka nareszcie oddana, brak jeszcze 120 obiektywów i przejdę do następnej planszy.
    O północy zbieram guaranę... zobaczymy co i le wyleci ;)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tym razem też jeszcze drepczę.;)xD Brakuje jeszcze 40, ale to już jutro zbiorę.
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czyli kończymy razem jutro rano :)
     
  11. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    U mnie z drzew lecą same obiektywy a aparaty z obiektywami z pól. Zagród nie stawiałam. Zadanie ukończone, gazele nakarmione i brykają wesoło xD
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dokładnie, grunt to dobre towarzystwo.:)
     
  13. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Gratki dla tych, którzy juz ukonczyli. U mnie nieco z opoznieniem bo prawie caly dzien bylam poza domem z rozladowanym telefonem. Poki co 13 zdjec zrobionych. Na wyspie stoja same zagrody, wypadalnosc niemal 100% pod wzgledem aparatow i obiektywow.
     
  14. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    To jestem w doborowym towarzystwie :D zapatrzyłyście się na mnie ? ;)

    Po zbiorach brakuje jeszcze 70 obiektywów... sieję coś na noc i zamykam farmę.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2018
  15. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    dołączyłam do rannego towarzystwa i przy porannej kawie zakończyłam sesję fotograficzną ....gazele są:):)
     
  16. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    witam, ranek przyniósł niesamowite zbiory wypadajek, gazela już się pasie, pozdrawiam walczących :)
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO to również dołączyłam do towarzystwa dziś kończących :) i gazela juz nakarmiona i napojona :)
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Moje gazele też na łące, a do konca jeszcze ponad 50 godzin.:D
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam, jak zwykle jestem ostatnia ;) brakuje mi tylko 12 obiektywów i przejdę do robienia zdjęć.
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie jesteś ostatnia. U mnie jeszcze 66 aparatów :cry: (edytowałam i poprawiłam, bo mi się wypadajki pomyliły) brakuje.
    Do wieczora wylecą :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 grudnia 2018
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.