Opinie Fotograficzne safari

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Aparat skraca o 1 godzinę. Czyli, jak chcesz mieć zdjęcie od razu, zużywasz 6 aparatów ;)
     
  2. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    I po evencie :D:inlove: Nadrabiam braki w stodole:music:
     
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Mam dopiero oddane aparaty z młyna, brakuje 1800 eventówki i 160 obiektywów, aparaty lecą, obiektywów jak na lekarstwo.
    Dzisiaj cały dzień będę siała eventówkę, później zostanie łapanie aparatów i obiektywów.
    Z czego najlepiej lecą ?
     
  4. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Dziękuje bardzo, może uda mi sie zrobić jeszcze :)
     
  5. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Na pewno się uda :)
    Jeszcze 3 dni eventu, a aparaty lecą bardzo dobrze ze wszystkiego praktycznie.
    Powodzenia :)
     
  6. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    ja siałam karnegie i leciały :)
     
  7. jabolka

    jabolka Młodszy ekspert

    I u mnie już koniec ....aparatów miałam ok. 500 tak że zdjęć napstrykałam w ciągu paru minut i gazelki już się mnożą ...:)
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzięki, spróbuję, jak wysieję eventówkę :)
     
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Szybko poszło i gazele już na wyspie.Kolejna zagroda,która za 2-3 miesiące będzie się kisić w pasku.Ale wiadomo,miecio rządzi :p
     
  10. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    15 zdjęć brakuje. Posiałam coś na 8 godzin z qpą i mogę zająć się rodzinką. Z karnegi wypadło zaledwie 71 aparatów, szału nie ma jak na taką roślinkę, ale zadanko pięknie poleciało do przodu :D.
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    magros, Twój post usunęłam. Z prośbami o wypadajki zapraszam do tego ---> >>KLIK<< wątku.
     
  12. magros

    magros Nadzorca forum

    dzieki sasiadom nareszcie skonczlam
     
  13. -Batka74-

    -Batka74- Mieszkaniec forum

    Ewent ukończony, gazele się pasą :inlove: Dziękuję sąsiadom za codzienne prezenty :) Trzymam kciuki za walczących farmerów :)
     
  14. zwierzaczek

    zwierzaczek Czeladnik forum

    30 fotek zrobionych a zagroda gazeli nie pojawiła się u mnie. Co robić- przelogowanie też nie pomogło.
     
    Mikasek-, robins71 oraz magdusia668 lubią to.
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ona jest na baharamiie tam szukaj jak nie ma zostaje pisać do PT
     
  16. zwierzaczek

    zwierzaczek Czeladnik forum

    Dzięki, zacznę pisać bo ostatniego itemu do pnącza też nie ma.
     
  17. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    nie wystarczy zrobić 30 fotek trzeba je jeszcze oddaćxD
     
  18. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    witam wszystkich!
    u mnie pnącze zadyndało rano - karnegia się baaardzo ładnie spisała - w połączeniu z dodatkowym JC na polu i pnączem 5% dała 143 aparaty i 72 obiektywy :D co na mojej farmie jest naprawdę fajnym wynikiem, jak chodzi o wypdajaki:) do tego wypadały z pola kolczochu i gazele już sobie u mnie "śmigają" :D

    ps. chyba moi sąsiedzi podczytują wątek, bo jak do tej pory dostawałam aparaty, a dzisiaj w większości obiektywy, które mi były potrzebne:) (na co narzekałam przecież wczoraj8)) także dziękuję :inlove:
    powodzenia wszystkim, którzy nadal walczą:):)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2018
  19. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Brakuje mi 50 obiektywów :(
    Zagrody wystawione :)
     
  20. eurb1

    eurb1 Zaawansowany

    status safari stoi umartwiony, chociaż spokojnie można by wrzucić więcej do niego. Jeśli event się zakończył na jednym statusie to po co zostawili to na planszy? Przecież można było dać kilka poziomów i dołożyć np. ulepszenie gazeli jeśli komuś zostały fotki. Coś to niedopracowane trochę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.