Opinie Fotograficzne safari

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Nov 28, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marocco

    marocco Stały bywalec

    Ostatni item jest w zadaniu bonusowym czyli 6-tym, musisz zrobić 30 pamiątkowych zdjęć 8)
     
  2. mieczu

    mieczu Baron forum

    no i koniec, gazele już się pasą u mnie, pora na odbudowywanie stodoły po dożynkach ;)
     
  3. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    wiecie co?! nie wiem gdzie to pnącze jest obleciałam wszystko i nie ma...pomóżcie:p
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  5. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    o piękne dzięki udało się,,,wielkie ukłony
     
  6. yvonnege_

    yvonnege_ Hrabia forum

    dziękuję:)
     
  7. jacekf

    jacekf Komandor forum

    event juz moge uznac za zamkniety. pnacze dynda , a gazelki wystawione na pole.............:p:D
    najlepsze to bylo to ostatnie zadanie...........:D tylko klikanie na aparat i zmniejszanie czasu oczekiwania.................;):p

    dobrze ze mialem jakis tam spory zapas tych aparacikow i styknelo na te 30 zdjec........... pzdr, i powodzenia walczacym dalej....
     
  8. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry event skonczony gazele nakarmione.Miłej niedzieli i powodzenia walczącym.
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.A ja tam sobie powoli robię jeszcze...:p
     
  10. Kasiunia13

    Kasiunia13 Baron forum

    Też skończyłam, gazele się pasą i pnącze zawisło. Tak się rozpędziłam w tym przyspieszaniu dojrzewania fotek, że naklikałam 40szt zamiast 30. No i 10 zostało na zapas :) Jaki zapas?
    Ale grunt, że poszło łatwo i przyjemnie, dawno już takiego wysypu wypadajek nie widziałam. Oby tak do Świąt, bo czas trzeba dzielić między szorowanie, mycie, szykowanie i klikanie - kolejność dowolna oczywiście, jak kto lubi.
    Powodzenia walczącym i gratki dla tych, którym gazela po pastwisku już biega.
     
  11. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam jeszcze 41 obietywow brak i bedzie koniec
     
  12. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    witanko na śniadanko:)no i co tu robić, adrenalina spadła:pbiorę pastuszka w rękę idę pasać gazele i resztę gadztwa;)i trzymam kciuki za wszystkich żeby pokończyli event i przy okazji nie osiwieli tak jak jaxD
     
  13. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    udało się...event spoko...na luzie bez spiny zrobione. zaraz gazele wystawiam robie przemeblowanie na bahama i można się weekendować.
     
  14. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    jeszcze 12 ulepszonych aparatów, wciąż jeszcze sieję ewentówkę... marne szanse na gazelę :(
    a tu jeszcze brak obiektywów :(
     
    Last edited: Dec 2, 2018
  15. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Dobrze, że mi przypomnieliście :) 30 zdjęć napstrykałam, event skończony, gazele w pasku. Taki jakiś lekki, łatwy i przyjemny był... :)
    Do końca eventu jeszcze dobre 3 dni, tak więc pewnie każdy - kto zechce i podziała - zdąży :)
     
  16. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Ewent skończony. Bardzo dobrze mi się sypały aparaty z habanero.Maść lecznicza 4%+ esencja wiedzy 6% + Maska tiki 20%
    i czas oczekiwania niewiele ponad 7h :). Czas na uzupelnianie stodoły , Miłej niedzieli, powodzenia walczącym
     
  17. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Witam wszystkich,

    ja po imprezie andrzejkowej mam tyły i tylko 3 zadanka zrobione, za godzinę zbieram karnegię i eventówkę posieje. O ile czasu skraca jeden aparat przy tym robieniu zdjęć pamiątkowych?
     
  18. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Evencik skonczony.Aparatow 300 plus.Gazelki juz sie pasa.Komu potrzeba obiektywow pisac sowki..sasiedzi sie nie obraza bo chyba tez skonczyli...milego dzionka dla wszystkich
     
  19. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Potrzebuję 88 obiektywów. Zobaczymy ile z melona będzie zaraz...:music:
     
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Chyba tylko mnie gazele jeszcze nie odwiedziły ze względu na brak eventówki, a nie obiektywów :p
    Obiektywów jeszcze z 9 potrzeba, ale wylecą nawet z eventówki, więc luzik
     
Thread Status:
Not open for further replies.