Opinie Fotograficzne safari

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Nov 28, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Ja mam rozgrzebane wszystkie zadania i nie wiem kiedy skończę. Moje gazele na razie gdzieś po sawannie biegająxDxDxDBrakuje obiektywów,aparatów no i badyla. Ech to słodkie lenistwo......;)xDxDGratuluję wszystkim tym co już skończyli i trzymam kciuki za walczących:)
     
  2. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Event skończony można uzupełnić stodołę .
     
  3. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Powoli zbliżam się do końca :)
     
  4. magros

    magros Nadzorca forum

    dzieki za podpowiedzi juz znalazlam
     
  5. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    to jakie były to podpowiedzi????
    Daj znać......
     
    Last edited: Dec 1, 2018
    magdusia668 and robins71 like this.
  6. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Skończyłam safari, nawet dzięki bonusom szybko poszło.:p Gazele już mają pełny paśnik xD
     
  7. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    cholewka ja to bedę na końcu jak zawsze xDale na pewno zrobię, 15 obiektywnych mnie brakuje:pbonusy to mnie omijają szerokim łukiem;)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Gratuluję.:D Można szybko, można powoli, ja tym razem bardzo powoli.;)xD
    O nie, tym razem to ja będę na końcu, u mnie tak to wygląda.xDxDxD

    [​IMG]
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Miałam skończyć dzisiaj wieczorem lecz zabrakło30 obiektywów,nic to rano bedzie koniec
     
  10. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    Obiektywy, no co Wy - wypada ich tyle, że zliczyć nie można :p
    A tak poważnie to tylko 300 mi brakuje, ale zielsko już mam więc można już siać pod wypadajki.
     
  11. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    mi tym razem aparatów brak xDo rany wykończe sie:pjak nie kijem go to pałą:cry:ciężkie te gazelexD
    wiecie! ze mnie to lepszy aparat, wczoraj już miałam badylki na ofen , a dziś zaspana wszystkie kropelki i zośki zeby starczyło, szlag mnie trafił jak doszłam do tego ze tak zrobiłamxD
     
  12. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    mnie też obiektywy blokują. Brakuje mi jeszcze 12 aparatów wys. jakości, czyli 118 obiektywów (bo mam na stanie aż 2:D)
    ale jutro rano zbiór karnegii z jednego pola i kolczocha z drugiego to nawet, jeśli nie wypadną rano, będą wieczorem, jak posieję i zbiorę ponownie :)

    cofnij się 1 stronę.. tam są prt screeny wstawione
     
  13. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    mi zabrakło dwóch obiektywów muszę czekać do rana a myślałam że dziś skończę
     
  14. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    hip hip huuuura:Dgazele na wybiegu:)wreszcie:)buziaki dla wszystkich
     
  15. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    a pnącze działa?;) moje gazele też już na wybiegu :inlove:także ten tego moje kochane sąsiadki i sąsiedzi:inlove:wspomóżcie potrzebujących i napiszcie sówki co Wam wysyłać:p:D
     
  16. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    o rajki zapomniałam. już lecę

    wiecie co ja chyba mam słabych sąsiadów, głupio to mówić ale tak jest, ale jak moge komuś pomóc to piszcie , zawsze pomogę...a w temacie ...niech żyje wolność gazeli na wybiegu ...xD

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Last edited by moderator: Dec 1, 2018
  17. yvonnege_

    yvonnege_ Hrabia forum

    zrobiłam wszystkie 5 zadań i brakuje mi ostatniego itemu, czegoś nie doczytałam?
     
    magdusia668 and robins71 like this.
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    magdusia668, duzy6666 and robins71 like this.
  19. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    MOD-Zła...sorki to wypadło z automatu
     
    magdusia668 and olgs3 like this.
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie ma sprawy, ale następnym razem będzie ciachanko.

    Event idzie do przodu. W sumie pozostało mi zabranie obiektywów i potem ta ostatnia część.
    Powoli idzie, ale tak bywa, jak się na polu nie bywa ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.