Opinie Cyrkowe bogactwo!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 31 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    jeszcze 5 kroków na farmie, za 13 minut zbiór i ponownie sianie z kropelkami. Z siania wypadła mi sobota, niedziela i dzisiaj. Myślę, że zdążę. Baha dynda w całości.
     
    robins71 i aleksandra lubią to.
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    oo Ktoś też walczy z cyrkiem,,,pozdrawiam,,trzymam kciuki
     
    robins71 lubi to.
  3. klonek68

    klonek68 Generał forum

    I już koniec;) CyrkuxDxD
     
    robins71 i aleksandra lubią to.
  4. rzucha4

    rzucha4 Aktywny autor

    mam pytanko...zakupiłam kilka skrzyń bonusów w nadziei na 100% lub 200% zbiorów bo brak jeszcze sporo ewentówki, dostałam bonus 100% ale niestety nie mogę go użyć bo mam odpalonego chmj...jest tylko jeden slot na diamenty?szkoda,że nie wiedziałam jeśli tak jest bo niepotrzebnie kasa wydana:-(
     
    robins71 lubi to.
  5. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    no niestety jest tylko jeden slot diamentowy...jednak musisz wiedzieć co bardziej Ci się opłaca bonus czy chmj:)moźna zrezygnować z chmj i wstawić bonus zależy jakie masz pola, pozdrawiam i powodzenia:)sprawdz dobrze jaka to kategoria, też mam bonus na rośliny 100 ale jest złota
     
    Ostatnie edytowanie: 7 listopada 2018
  6. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    zakończyłam oba cyrki....czekam na kolejny event
     
    robins71 lubi to.
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Na farmie cyrk skończony, na wyspie zdobyte ulepszenie fabryki :)
     
    robins71 i Daisy44 lubią to.
  8. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Powalczyłam jednak o te kawie i mam nawet ostatni item. Sieję do stodoły. Ciekawe czy znowu krety i lisy dostanę:music::eek:
     
    ryzio i robins71 lubią to.
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Event dawno skończony, dziękuję za opinie i zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.