Opinie Wywar czarownicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Oct 16, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Postawiłam.Rozżarzony tez.Rozmiar podoba mi się.Śpię dobrze a nawet jakby hmmm...lepiej:p
     
  2. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD
    No piękniexD;)
    Z tego co wiem, to był w pakiecie do kupienia. Tylko i wyłączniexD
    Kupilaś po prostu i zapomniałas, że kupiłaśxD
     
  3. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie jedna gromnica więc może poszaleję:)
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Wybacz, w następnym evencie obiecuję poprawę ;)
    Ehh... jeszcze godzina do zbioru, a spać się chce :p
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Może pomogę;)
    :)

    Jeszcze jutro i nasieje.
    Coraz bardziej brakuje mi cierpliwości do tych ilości eventówki-.-
     
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ostatnio cyganka za 5 euro przepowiedziała mi ,ze jeszcze pożyje,ze jeszcze nie czas...;)
    O demencji nic nie wspomniała:cry:
    A mogłam dorzucić kolejne 5...:pxD
     
  7. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD
    przepłaciłaś;)xD
    Trzeba było zapytać o IngridxD
    Oj dowiedziałabyś się!xD
     
  8. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    xDxDxD
    Ewidentnie:cry:xD
    Te bezwarunkowe odruchy dają czasem znać:p
    Taaaa...a następnego dnia we wszystkich hipermarketach szukałaby z rodziną taniego produktu który daje tyle super żarcia:p:cry:
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Oj! Marzenko!
    To nie towar hipermarketowyxD
    Ingrid to produkt netowo-unikatowy, dla wybrańcówxD
    Ale tylko na chwilę, po zużyciu niewiele z niej pożytku:(
    Nie przebije się w tym wysypie itemów PD czarcio-kuszących:D
    2000 PD co 23 h
     
    Last edited: Oct 19, 2018
  10. abask

    abask Fanatyk forum

    45 gier za mną... Nocnego dębu ani widu ani słychu.
    Czuję, że u mnie go nie będzie nawet jak puknie 120 gierek.
     
  11. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Powiedz to cygance:pxD
    PS.Ciekawe ile z tej naszej wymiany zdan zostanie rano;)
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Będzie, to tylko kwestia czasu:D, wcale nie długiego;)

    xDxDxDxD
    W każdym z moich postów jest słowo-klucz do eventu. Czyli IngridxD
    ale jeszcze sprawdzę, na wszelki wypadek:D
     
  13. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    W moich nie...
    Rano okaże sie ze rozmawiałaś ze mną a mnie nie byłoxD:cry:xD
    Polazłam dokladniej obejrzec Ingrid....z żadnej strony nie podobna do cyganki:p
     
  14. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ingrid to niewiasta Wikingów:) czyli Wikinga. ;) Nie cyganka:)
    Dlatego daje aż tyle:D
    Cyganka by tyle nie dała;)xD
    Sama wieszxD
    No i to nasza ulubiona farmerowa postać.
    Przynajmniej dopóki nie zaczyna śpiewaćxD
    Bo chyba pamietamy jej śpiewxD
    ale dziś zdobywamy jej ucznia:)
     
  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Pamiętam i tęsknie:cry:
    Wyjątkowych doznań sie nie zapomina:inlove:
    Nadzieja w uczniu,ze przebije swoim wokalem nauczycielkexD
    To mowisz,ze nasza gęś to wierna kopia wikingio_O
    No nie wiem,nie wiem ...ale w pierzu jej grzebać nie bede zeby się doszukać wspólnych cech:pxD
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wikinga zdrobniale to Wiki.
    A jak kochająca inaczej to Wikipedia?
    xD:cry:xD
     
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xD
    Ja w wierność wikingowej niewiasty nie zaglądam, zasadniczo:D
    Jej "toporne" metody sa mi raczej obcexD
    Ale lubię :D
    Cięzka to jednak sprawa, bez pomocy Fortuny, zębatynką i siarkowa fasolą:cry:, dotrzeć do jej ucznia-.-
    W końcu pewnie dotrę, przewiduję w niedzielę.
    To dobry dzień na świętowanie:D

    Wikinga zdrobniale to Wiki.
    A jak kochająca inaczej to Wikipedia?
    xD:cry:xD
    O jeny, poplatały mi sie techniki:cry:
    A Ryś już był:(
    Wiki odpada:D
    Ale Wikipedia jak najbardziejxD
     
  18. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Witam, cel osiągnięty jednak nagrody kuszą a więc jadę dalej.
    [​IMG]
    Życzę wszystkim powodzenia.
     
  19. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Witam z rana :)
    38 kombinacji za mną, dębu brak, ta losowość..., ale jeszcze szukam, może się uda, przecież kombinuję na różne sposoby :D
     
  20. abask

    abask Fanatyk forum

    51 kombinacji i dębu nadal brak. I ktoś powie, że to w porządku?
     
Thread Status:
Not open for further replies.