Opinie Wywar czarownicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Oct 16, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Najedź na item w gierce.
     
  2. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    2000 pd, 30 x 6 super paszy. wielkosc 1x1.
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    30 razy po 6 szt. super paszy, ogólnie 180 szt.:)
     
  4. mieczu

    mieczu Baron forum

    nareszcie go mam, dwudzieste ósme kotłowarzenie w końcu go przyniosło...
    [​IMG]
     
  5. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ja mam...w pasku znalazłamo_OxD
    Nawet nie pamiętam skąd sie tam Ingrid wzięła o_OPrzyjdzie kryzys z super papu to wytargam:p
    Wpadł kaktus,czerwone szczotki,rozżarzony,czerwone kolibry i inne fanty a obiektu pożądania niet:cry:
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Mam już dwa dąąb.PNG
    Pierwszy wpadł w drugim układzie, w sumie mam rozegrane 34 układy.
    Sieję dalej...
     
  7. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Marzenko, wytargaj juz teraz bo to potrwa 30 dni zanim wydusi z siebie te 180 szt papu:D:inlove:
     
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Jeszcze 3 gry do pnącza i 23 do itemu :)
     
  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Czekam Reniu na kryzys;)Dadzą 2 hodowlane duzo żerne i Ingid szybciutko za warkocze wyciągnę:p
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tak właśnie jest, zwykły farmer szaleje ze szczęścia, że nowego drzewnego koszmarka trafił, a moderator sobie przyjdzie, dwa zaprezentuje i że dalej jeszcze będą …… taki pewny>:(.

    Jak żyć ?
    Po równo powinni dawać …..
    Tak mnie nerw targną, że mimo iż już dawno koniec miałem biorę się ponownie za sianko;).
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Chyba mnie chca w ekipie,,,bo u mnie tez dwa drzewka,,,xD screenu nie bedzie bo len jestem..:p
     
  12. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Marzenko co 24 h da Ci tylko 6 papu:D
    to maly item 1x1, postaw gdzies w kacie xD:p bo jeszcze na G&T przez pomylke przezucisz do mnie za plot:D:inlove:

    Zartuje, gratuluje takiego znaleziska w starociach;)
     
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ja też sobie jeszcze posieję :D uwielbiam to przecież:D nie mogę przeżyć, że Casino ma o jednego więcej ode mnie :p
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Podobno jest obecnie zapotrzebowanie w Ekipie na "grube ryby" i "celebrytów", taki trend.
    A mnie nikt nie zaprasza :cry::cry::cry:.


    Trafiłem gromnicę /XXL/, strach iść spać, jeszcze zwykłą to rozumiem …….
     
  15. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    hej hej event jakos do przodu 23 mieszania za mna ... 2x wielkie drzewo wpadlo ... a poza tym nic specjalnego fabryka deskorolek jakies ts-y pd gwiazdki kasa .... w sumie nie wiem czy się wyrobie do itemu :p
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Jak masz gromnice to jestes w grupie,,,bo u mnie tez takowa sie znajduje..;)xD
     
  17. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    No cóż mam poradzić, że od czasu do czasu lubię się pochwalić i komuś nerwa targnąć ;):p
     
  18. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Norbi to takie dwa + jeden - celebrycko gruba ryba :p idealny do ekipy ;)

    Krzyś, czemu padło na mnie i mój nerw ? xD
     
  19. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    to do jakiej grupy ja się zaliczam jeśli mam 12 gromnic;):pxD
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Nowa Tl jak nic....:pxD
     
Thread Status:
Not open for further replies.