Raszple 50+

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by Mirka, Dec 12, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim- kolejny piękny słoneczny dzień

    życzę spokojnego popołudnia na farmie i w realu

    [​IMG]

    Tak, na forum jest wątek dotyczący sposobu szukania skarbu.....

    https://screenshots.firefox.com/wJs7arQYy4YVJ22d/null


    Zaczynam zawsze w kolorowym polu, a skarb ukryty jest na jednym z pól oznaczonych krzyżykiem




     
    Last edited: Oct 17, 2018
    wiktaratuj likes this.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzień dobry [​IMG] Gdzie się podziały Raszpelki :cry::cry:Może poszły do lasu na grzyby :mad::D
     
    wiktaratuj likes this.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :)

    Nie wiem, gdzie reszta, ale ja dopiero śniadanie zaczynam.
    Żeby nie było. Wstałam jakiś czas temu, bladym świtem, ale musiałam najpierw DP wyprawić w trasę i teraz dopiero mam chwile dla siebie :p
    Mroczny się robi, skarby się wykopują i jakoś leci :D
    Najważniejsze, ze pogoda nadal nas rozpieszcza :)
     
    rozaagata, RosesFarm and wiktaratuj like this.
  4. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Melduję się:);)
    Zarobiona jestem strasznie, tyle mam czasu, co rano i wieczorkiem farmę oporządzić. Też dopiero śniadanko zjadłam, a działam od 5:00:cry:;). Zaraz gonię do obowiązków...
    Miłego...:D
     
    rozaagata and RosesFarm like this.
  5. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie.... melduję posłusznie, że jestem po pracy- wpadłam na farmę i forum i zaraz lecę do kuchni przygotować obiad...

    Ewencik się robi a właściwie na razie tylko zbieram rośliny i wypadajki

    Skarb według schematu szybko wpada w moje ręce- ze skrzynek dostałam ośmiornicę- ale fajnie :)

    Zostawiam kawkę i życzę udanego popołudnia

    [​IMG]
     
    rozaagata and wiktaratuj like this.
  6. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam wieczorkiem, melduję że żyję :D Cytowania miałabym co niemiara więc nie cytuję dziś nikogo. Wszystkim chorowitkom zdrówka życzę ;* U mnie się dzieje a dzieje. Wczoraj wreszcie zapisałam się na bal, w listopadzie szaleje :D Kreacja już jest, pazury i fryzjer zamówione tylko kasę wszędzie wydaję (czasami myślę że się nocą sama rozmnaża) :D I oczywiście ćwiczę tańce :D :D :D
     
    RosesFarm and wiktaratuj like this.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG]
     
    madzia6310, RosesFarm and wiktaratuj like this.
  8. rozaagata

    rozaagata Aktywny autor

    witam was wszystkich pozdrawiam cieplutko i życzę pięknej kolorowej jesieni do usłyszenia,pa
     
    madzia6310, RosesFarm and wiktaratuj like this.
  9. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie- dziś już Babie Lato się skończyło-dużo chłodniej, zero słoneczka

    Madziula- a ten bal to z jakiej okazji?

    W ewencie 30 gierek za mną i ani jednego nocnego dębu.... jak ja nie lubię tej losowości

    Życzę miłego udanego piątkowego popołudnia

    [​IMG]
     
    madzia6310 and wiktaratuj like this.
  10. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Ewciu bal dla Honorowych Dawców Krwi, troszkę mi się nazbierało przez lata, całe 27 litrów :D (3 l. zabrakło do orderu od Prezydenta ale choroba już nie pozwala oddawać) Od 1999 r. mam darmowe przejazdy MZK i kilka innych przywilejów z których korzystam w nagłych wypadkach :D
    Za mną 17 gierek, 2 dęby (jednego oddam jak będzie możliwość) , mam też 1 krwawy dąb (pięknie wygląda) i ulepszenie xxl meduzowej wierzby (tylko kiedy zdobędę podstawę????)

    Miłego wieczorku życzę :*
     
    wiktaratuj and RosesFarm like this.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Jeszcze 4 mikstury i pnącze będzie moje !!!! Czy robić dalej to jeszcze się zastanowię !!!
     
    wiktaratuj and madzia6310 like this.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam

    fasoli koniec 14:30, zębatynki 820, retort 183
     
    RosesFarm and wiktaratuj like this.
  13. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie w sobotnie popołudnie :) Jak Wy to robicie???? Ja jeszcze 18 mikstur do pnącza a Wy kończycie :( Tylko pozazdrościć! :)
    Miłej soboty wszystkim życzę :*
     
    krasnoludek10 and wiktaratuj like this.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja kończę? Dobre sobiexD

    0 gier, 183 retorty, 17:45 koniec fasoli a zębatynki dopiero 820xD
     
    wiktaratuj likes this.
  15. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam w niedzielę

    W ewencie 58 gierek i ani jednego nocnego dębu..... powyżej 40 gierki, mimo różnych kombinacji wpadaja już tylko same skrzynki, sg, SN, SNZ... nie lubię takiej losowości - u sąsiada dąb trafił się już przy 3-ej gierce....Ech....

    Zyczę miłego niedzielnego popołudnia

    [​IMG]
     
    wiktaratuj and krasnoludek10 like this.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry

    Do 60 GT jakoś dobrnę, do 190 albo/i pnącza nie wiem...
     
    wiktaratuj and RosesFarm like this.
  17. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam poniedziałkowo.
    Ewciu pisałam że mam dwa, jak będzie możliwość to dostaniesz w prezencie :D
    Pnącze wczoraj zdobyte, dalej nie sieję bo sadzę roślinki do odsłonięcia całej łąki.

    Miłego dzionka życzę :*
     
    wiktaratuj and RosesFarm like this.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłego dnia dziewczynki i chłopczyku !!!!! Krwawy dąb można kupić w sklepie Jacka !!!! Ja sieję żeby kupić oślizły młyn !!!!!
     
    madzia6310, wiktaratuj and RosesFarm like this.
  19. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam w piękny słoneczny poniedziałek...:)

    Ewent zakończyłam na 60 gierkach.... Oślizgły młyn juz produkuje śluz, nowa roślinka już też rozmnożona.... teraz sieję do stodoły- wszystkie mroczne misje mam rozgrzebane- a sporo ich jest

    Danusiu- krwawy dąb to kupiłam sobie 3 szt ....ale nocnego nie dostałam w tych 60 gierkach....

    Życzę udanego popołudniowego wypoczynku

    [​IMG]
     
    wiktaratuj likes this.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Ja też nie dostałam !!!!! Jak będą nagrody uznaniowe to nie robię misji !!!!!
     
    RosesFarm and wiktaratuj like this.