Opinie Wywar czarownicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Oct 16, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ja dzisiaj wysiewam najpierw siarkową fasolę, na razie w ilości 4000 - tyle co potrzeba do pnącza.

    Zrzuciłam wszystkie drzewa do paska i ponownie chciałam wystawić moje meduzowe wierzby a one wyparowały. :(
     
    AngelGina and pretorianka like this.
  2. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    sowa na plocie
    roślinki posiane 2 raz
     
    pretorianka and olgs3 like this.
  3. branicka501950

    branicka501950 Koneser forum

    Nie moge odszukać tej zagrody- proszę o wskazówki- czy ona daje sluz do zadań w spoldzielni?
     
    pretorianka likes this.
  4. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Przeloguj się , gra muli to musi się "namyślić" też tak miałam odświeżyłam i jest OK :)
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ostatnia strona w sklepiku,,,,druga ikonka od gory ,,patrzac od prawej strony...
     
  6. nessiakowo

    nessiakowo Forumowy żółtodziób

    Jest na końcu koło jamy błotnego potwora, potrzebna do nowych zadań w spółdzielni
     
    miwi45 likes this.
  7. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tak, daje śluz. W sklepie Jacka na samy końcu jest
     
  8. apollo1408

    apollo1408 Forumowy żółtodziób


    Wlasnie go szukam ...ja mam czarodziejski mlyn
     
    pretorianka and miwi45 like this.
  9. vannkama

    vannkama Mieszkaniec forum

    Serdeczne dzięki. Oczywiście, że są w stodole. Kupię nowe okulary (mocniejsze) :)
     
    pretorianka and miwi45 like this.
  10. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Już to robiłam. Napisałam do PT.

    Już mam 93 retorty w tym 7 od sąsiadów :)
     
    pretorianka, miwi45 and Daisy44 like this.
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Co jest potrzebne do produkcji czy dobrze widzę że błotny potwór, brakuje roślin by .kupić
     
    pretorianka, miwi45 and Frytka2012 like this.
  12. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Po lekkim namyśle jednak robię event.8) Dostępne całe 2 pola:DChcę tylko pnącze.:music:Sieję badyla każdy na innym polu bo łatwiej się zbiera8)Jeszcze nie mam na całość to daję rośliny o podobnym czasie wzrostu. Psiankę na razie też rozsiewam, ale tylko dopóki nie mam badyla na całą łąkę8)
     
    pretorianka and miwi45 like this.
  13. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    [​IMG]
     
    abc2016, Frytka2012 and olgs3 like this.
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A ja jestem optymistą co do retort.
    Na start 47 z 8h badyla + 12 zagród + 25 drzewek.
    Przyjmuję średnią 40 retort co 8h (pewnie będzie więcej, bo rośliny na start rosły bez dopału, a teraz będą skracane).
    To daje 120 dziennie x 6 = 720.
    Wystarczy, a jeszcze jest zapas z dzisiejszego startu + sąsiedzi.

    Badyl wysieję pewnie bez koła.
    Nic nie ściągam, robię na 330 poletkach i spokojnie się wyrobię.
    Dłuższą obrócę 4x na dobę - 4 dni + to co dzisiaj.
    Krótsza 1 dzień 5 zasiewów + to co dzisiaj.
    Na noc badyl 8h i finito
    Jeszcze zostanie czas na ewentualne korekty.
    Co prawda jadę po najmniejszej linii oporu i przeliczam siew tylko na wodzie , ale gdzie mi się spieszy.
     
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dzięki całkiem o tym zapomniałam
     
    pretorianka and Bilonge like this.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    czy ktoś może powiedzieć, ile retort jest potrzebnych do pnącza i monet jeżeli takowe są? 17 retort z wytrzeszcza mi wyleciało.
     
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tomek, jest poradnik i można policzyć, przecież to proste.
    Czy oczekujesz, że inni za Ciebie policzą?

    Wylogowane kilka razy, wyczyszczone herbatniki a meduzowych wierzb jak nie było tak nie ma.
    PT tez milczy.
     
  18. nessiakowo

    nessiakowo Forumowy żółtodziób

    żółty, zielony, niebieski, różowy dał mi w nagrodę: naklejkę, 7+3 farmarki
    nr targu 4
     
  19. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Innej osobie bym napisał ale Ty możesz sobie sprawdzic sam zamiast ploty uprawiać
    Jak na razie 76 wypadajek u mnie
     
  20. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    60 razy 12 szt czyli 720 szt retort potrzeba Generale trochę wyrozumiałości dla studenta;)sorki do pnącza potrzeba 40 razy 12 czyli 480 szt retort z rozpędu podałam całość z itemem:inlove:
     
Thread Status:
Not open for further replies.