Opinie Wywar czarownicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Oct 16, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Czyli chyba tak lipnie polecą ..eventowa rośnie krócej pewno ze zbioru po 3-5 szt będzie :pxDxD
     
    AngelGina, bari06 and miwi45 like this.
  2. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ja miałam posianą mózgokapustę :wuerg: + drzewka i 4 zagrody świetlików i wyleciały 22 szt retorty :cry:.
     
    AngelGina, amber♥ and miwi45 like this.
  3. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Nie ma co się spodziewać by było ich więcej, lepsze to niż jeszcze o połowę mniej ;)
    Wysiać szybko badyl i się podgoni.
     
    AngelGina, olgs3 and amber♥ like this.
  4. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    mroczny kwiat (jedna polana) w grzybowym (cały odkryty) drzewa i zagrody - wypadajek 57 :wuerg: czyli już wiemy na czym stoimy :cry:
     
    AngelGina, miwi45 and amber♥ like this.
  5. mala41

    mala41 Czeladnik forum

    fioletowa-żółta-zielona-czerwona / taka kombinacja dała 5000 pd i nocny dąb
     
  6. aisunel

    aisunel Generał forum

    Bedzie placz,jedno pole mialem puste,drugie tez marnie,doczlapiemyOO
     
  7. matthero

    matthero Hrabia forum

    Pole czubajki świetlistej dało zaledwie 26 wypadajek. Eh... nie mam szans na skończenie tego eventu :(
     
    AngelGina, amber♥ and miwi45 like this.
  8. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    35 wypadajek-marnie coś chyba bedzie trzeba noce zarywać:(8)
     
  9. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Nie łam się tylko zakasaj rękawy i do przodu, to co zrobisz to Twoje, jak pnącza nie zdobędziesz to zawsze masz szansę zdobyć jakieś nowości, bo później już nie będzie na nie czasu.
     
  10. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Pole czubajki + kaktus gromniczny, pół lasu grzybowego - czubajka+ 2 elfy+1 błotnisty potwór = 36 wypadajki. Hmm... cienko się widzę w tym evencie.
     
    AngelGina and bari06 like this.
  11. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    42 wypadaje na razie. Sieję rośliny teraz. I mam też krótkie drzewka na polach + gromniczne, bo zdążę zebrać8)
     
    AngelGina, olgs3 and miwi45 like this.
  12. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    Jedno pole obsiane uszakiem a na drugim zagrody i drzewa i kiszka. Wypadło tylko 33 sztuk wypadajek
     
  13. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    12 wypadajek hahahahaha
    jakie bonusy działają oprócz cmj?
     
  14. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    z dwóch pól czubajki 41 wypadajek, mało. Czyli trudność = zmniejszona ilość wypadajek
     
    AngelGina, usiamik46 and miwi45 like this.
  15. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Na wypadajki nie działają bonusy, niestety :( Natomiast na roślinki serum wampira +2 (opłacalne, jeśli na farmie i wyspie są drzewa i/lub zagrody/warsztaty). Ja tak zrobiłam, bo brakuje mi zwierząt i owoców do misji.
     
    AngelGina and CHUDYJUREK like this.
  16. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    haha teraz z połowy pola koszmarnych dyni wypadło mi 3:) aż mi sie humor poprawił.xD
     
    CHUDYJUREK likes this.
  17. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Na głównym polu 8 zagród błotniaków i osiem świetlików na reszcie małych pól demonianka, w grzybowym drzewa,w dwóch ogrodach dendrologicznych i 17 drzewek luzem ( pozostałe w pasku ) i na małych polach znowu demonianka = 49 wypadajek.:eek: Oj będzie ciężko. :p
     
    AngelGina and miwi45 like this.
  18. ewanta

    ewanta Komandor forum

    u mnie wszędzie uszak + około 15 drzew = 37 wypadajek
     
    AngelGina, miwi45 and pretorianka like this.
  19. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    oo, nie bedzie wesolo, :sleepy:, 35 wypadajek,
    moze z ewentowki lepiej poleci;), miejmy nadzieje;)
     
    AngelGina, miwi45 and pretorianka like this.
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    w lesie grzybowym dwa ogrody, 22 zagrody, reszta drzewka - 20 wypadajek, na całej łące mrocznej czubajka - 22 wypadajki, wychodzi na to, że bez wydatnej pomocy sąsiadów i znajomych się tego nie da zrobić
    zostawiłam kaktusy, krwawe dęby i meduzowe wierzby i 4 zagrody zombie a na reszcie będę siała - to 365 małych poletek, jak mi się będzie dłużyło, to zdejmę zagrody i krótsze drzewka i zostawię tylko kaktusy
     
Thread Status:
Not open for further replies.