Opinie Wywar czarownicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Oct 16, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    dlaczego razy 3? bo ja nie wiem
     
  2. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    bo na małych polach z cmj masz 3 ziarenka zysku na czysto
     
  3. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    acha...dzięki. już myślałam, że macie jakies sekretne pole czy jak haha :)
     
    Mikasek- likes this.
  4. Hinatka3991

    Hinatka3991 Czeladnik forum

    Też mogę dołączyć do sprawdzenia układów
     
    Mikasek- likes this.
  5. kacper02052003

    kacper02052003 Zaawansowany

    a ja jak na zlosc ostatniozapomnialem posadzic cos na dluzej jak sie konczyla dynia i rosna pomidory, z wypadajek bedzie lipa, moge liczyc na drzewka i zagrody bo z pol nie da rady a tak przy okazji jak sprawdzic jaki mam numer targu?
     
    Mikasek- and miwi45 like this.
  6. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Mikasek- likes this.
  7. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ja sprawdzę wg mojego targu 17....


    jeśli teoria targowa się nie sprawdzić to dla mnie wniosek jeden. Trzeba wziąć kartkę i robić każdy układ tylko jeden raz aby zgarnąć jak najwięcej nagród bonusowych.
    Nagród jest 120 więc połowę bonusów zgarniamy - pytanie tylko których :oops:
     
  8. kacper02052003

    kacper02052003 Zaawansowany

    Mikasek- likes this.
  9. magdalenaz75

    magdalenaz75 Hrabia forum


    to jest serwer 29 masz 11 numer targu, możesz jeszcze sprawdzić na targu na gruszkach, jezeli po przecinku będziesz miał 11 to jest własnie twój numer
     
    Last edited: Oct 17, 2018
    Mikasek- likes this.
  10. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Można też sprawdzić tak samo na złotych liściach....
    Mogę też sprawdzić układ - moj targ nr 12...
     
    Mikasek- likes this.
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    uściśliłabym wasze wypowiedzi - będzie 10 kolejnych ofert po 1 sztuce gruszek (albo złotych liści) i cena będzie wielokrotnością 100 np. 1300,nn gdzie nn - to numer twojego targu, u mnie to jest 1300,32 bo mam 32 targ
     
    Mikasek- and olgs3 like this.
  12. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    nawet bez kartki. kombinacja nowa ma się świecić na zielono, stara na niebiesko i widać ma być nagrodę. Najwyżej wynotować taką która chcemy powtorzyć -pamiętając, że za drugim razem daje tylko nagrodę podstawową. Drzewka lub sadzonki np już nie
     
  13. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    A u mnie to się nie bardzo sprawdza. Na gruszkach jest po przecinku końcówka 34, a na złotych liściach 14. Według obliczeń na podstawie wzoru wychodzi że mam targ nr 14, zgodny ze złotymi liśćmi.
     
    Mikasek- likes this.
  14. =Repez-

    =Repez- Półbóstwo forum

    Jak ktoś ma problem z ustaleniem Nr Targu proszę pisać sowę.
    Event ciekawy,zobaczymy jakie nagrody będą
     
    Mikasek-, hlnrys and abc2016 like this.
  15. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    a co daja na targu?;), ja mam targ 6, cos do ewentu?:)
     
    AngelGina and Mikasek- like this.
  16. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Czesc!
    Jak zwykle jedyne co mnie martwi to wypadajki. ;)
    Bardzo mnie cieszy dluga pelnia, bo mam co nadrabiac w misjach.
    No ale najpierw event.

    Dobrej zabawy i satysfakcjonujacych nagrod nam wszystkim zycze. :D
     
  17. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    ja zawsze na koniec pelni sieje najdluzsze rosliny i stawiam drzewka i zagrody, to moze cos wypadnie;)
     
  18. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    No nie bardzo pamietam co ja ostatnio tam posadzilam..mam nadzieje, ze jak zawsze cos co rosnie 8h, drzewka i zagrody tez stoja- wiec moze nie bedzie taki zly ten poczatek. Za 5 minut sie dowiem :)
     
  19. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Tylko napiszę jak na czubajkę a w lesie grzybowym zagrody i drzewa dostałam 43 wypadalcee..no śmiać się czy płakać ??:)
    Powodzenia wszystkim ..
     
    AngelGina, Mikasek- and miwi45 like this.
  20. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    42 retorty z dwóch pól mrocznego kwiatu, tak sobie.
     
    AngelGina, Mikasek- and miwi45 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.