Opinie Wywar czarownicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Oct 16, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Halloween majaczy na horyzoncie, a Baba Mruczka nie przygotowała jeszcze swoich eliksirów! Pomożesz jej zdążyć na czas? W zamian dostaniesz od niej przeklęte monety!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa 17.10.2018, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek 23.10.2018, godz. 14:00

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. GZ1004

    GZ1004 Czeladnik forum

    pierwszy ? - ktoś to zliczy - ile czego trzeba ? :)
     
    Mikasek- likes this.
  3. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    ok. Mechanika jak w Tańcu Robotów. Czyli kombinacje dla wszystkich takie same? Możemy znowu zrobić pospolite ruszenie i sporządzić tabelkę? Jakby co - jestem chętna jak poprzednio
    Podsumować pewnie się nie da do końca bo gra wydaje się - do oporu - im więcej tynktur tym więcej nagród. Monety by się przydały..i nowe drzewo oczywiście
     
  4. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Czytamy :)
    Czeka nas kolejna farmeramowa wspolpraca :D
     
  5. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    ło matko czarna magia ... heh ale oczywiście robię ;)
     
  6. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam oczywiście robię w tym tygodniu przypadają mi 4 nocki w pracy:eek: coś trzeba robić;)xD
     
  7. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Oczywiście, że robię :D Tylko nie załapałam skąd są komponenty. Zielsko i wypadajka, żeby nakręcić w młynie tynkturę. Tynktura do uruchomienia "gierki". I tam już te komponenty są czy muszę je też jakoś zrobić?
     
  8. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Nic nie robię w tym evencie chociaż nagrody, te bonusowe, są ok ale mam jeszcze spore zaległości w odblokowywaniu Grzybowego Lasu. Także miłej zabawy wszystkim życzę! :)
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Ja też piszę się na tą tabelkę, bedzie łatwiej zdobyć lepsze nagrody
     
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Dobre , akurat taki klimat pod event :)
    Ja też coś tam zrobię - jak nic nie stanie na przeszkodzie :)
    zastanawiam się czy uszak na polu czy czubajka ???
    W lesie drzewa i parę zagród , może nie będzie źle z wypadalcami ?
     
  11. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Witam się pourlopowo!

    Event robię dla nagród bonusowych :D

    Mechanika taka jak Taniec robota więc wszystkie ręce na pokład!!

    Ja jestem chętna aby sprawdzić kilka układów ale niestety nie mam kiedy ich rozpisać :( więc jak ktoś rozpisze układy to pamiętajcie o mnie :) im nas więcej tym szybciej pójdzie.
     
  12. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    jakby co to ja też chętna do sprawdzania układów:)
     
  13. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Wywar z czarownicy na polach pełni, czyli farma co kto lubi, ale... w kalendarzu od jutra jest jeszcze pełniowy eksperyment robotów. Czekamy na poradnik8)
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nic w poradniku nie jest napisane, że można grać po skończeniu 60 gier...
    a na 60 gier potrzeba 16500 tej rośliny 5h, 6000 tej rośliny 4h i 720 wypadajek i młyn na 2 godziny
     
  15. nessiakowo

    nessiakowo Forumowy żółtodziób

    witam
    ja też jestem chętna do sprawdzania układów.
     
  16. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    wydaje mi się że to chodzi właśnie o ten event :) bo mechanika ta sama jak u robotów... tylko ostatecznie inna nazwa jest. Bo robotów to tam nie ma.
     
  17. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Czyli w kalendarzu jest jeden event pod dwoma nazwami? Bo wywar z czarownicy też jest:music:;)
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  19. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    No i masz... a już chciałam sprawdzać układy zespołowo... zepsuli całą zabawę, ech
    Z tego wynika, że nagrody niestety będą losowe ?, nie takie same dla jednego układu ?
     
  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Mogą lecz nie muszą uważam że warto to sprawdzić.
     
Thread Status:
Not open for further replies.