panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    O matko... ostatnie część wypowiedzi Izy dotyczyła uczniów a Ty piszesz
    Musiałam jeszcze raz przeczytać całą jej wypowiedź, by załapać, że chodzi o anakondy :p

    No ja nie wiem, nie wiem... Ten tyłeczek w sygnie całkiem zgrabny xD chyba, że to na twarz szkodzi :p
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ania - ja wiem, że uczniowie potrafią dać w kość:p Ale że aż takxD:cry:
     
    agucha31 and hlnrys like this.
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gratuluje tym co zgarneli kuferki z florkami :) brawo :) mi też sie nie udało capnąc kuferka :p
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A ja jak głupia wstawałam :oops: no nigdy mi się do eventu nie zdarzyło

    byłam zaślepiona blaskiem florenów xD

    ale przyznam się że dopiero jak zaczęło być nie wesoło ;)
    E no jak
    jeden wali głową w mur
    drugi krzyczy ze złości xD

    za blisko je postawiłam

    no właśnie nie wiem
    nie mam zaufania do takiego misz maszu wypadajkowego
    chyba mi się nie chce :oops: :sleepy::cry:
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja nie wstawałam ale na noc siałam na SP z SN bez kertosolu i niewinności rosło 8 godzin w sumie tyle,żeby się wyspać;),co dawało wystarczającą ilość wypadalcówxD
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No zastanowię się.;)
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xD

    Ok ok
    byle nie za długo ;):cry:
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bananowce ustawiłem a o klonach zapomniałemxD No trudno. Na farmę poleciał plan awaryjny, czyli goździki:p
     
    dantic3 and agucha31 like this.
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Aj najchętniej to bym ........, no domyśl się co.:pxD
    Rozumiem, że wszystkie owoce potrzebne do misji i do ewentu masz już w stodole.:)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Spokojnie, mam czas;) Ale tak, większość już mam:) Ale chyba kartka pójdzie w ruch, aby się nie pogubićxD
     
    dantic3 likes this.
  11. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    a po kij kartka, nowy dokument tekstowy, nadaj mu nazwę wymagania.txt i tam wszystko wpisz :)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja jednak wolę kartki:p

    EDIT: Zwierząt mam najmniej, z roślin mi brak tylko 5 rodzajów, drzew tylko 4 rodzaje. Spokojnie dorobię:D


    Juupi!!! Na samych słonecznikach mogę zarobić 5 mln! Owsu też mam sporo:p Tylko co z tego, jak i tak potem to wydam na zwierza albo paszę dla niegoxD

    Przypominam, że event od 14, więc jak ktoś trzyma magiczne w ozdobnym i mu jeszcze nie dojrzały, to może zebrać tam i na Wyspie Skarbów (jeśli tam nie ma drzewa) i rzędy pnącza bez bonusowych typu kasztanek;)
     
    Last edited: Sep 26, 2018
    dantic3 and agucha31 like this.
  13. 92weronika

    92weronika Baron forum

    No to powodzenia z tymi kartkami przy wymianie notatek na studiach. Makulatury nazbierasz, nadźwigasz się... A potem stwierdzisz, że trzeba było zeskanować albo zdjęcia robić:p
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zdjęć niestety nie pozwalają robić, skany na Dropboxie będę miał tylko z chemii, bo facet ma własną stronę internetową. Na telefonie raczej nie wolno mieć a tablecie bym strasznie bazgrolił (ale ponoć są takie, gdzie piszesz coś na kartce i Ci się zapisuje od razu na tablecie, jakiś specjalny pisak do tego czy coś, ale nie wiem jak to nazwać). Poza tym to taka uczelnia, gdzie większość słucha albo notuje w moim odczuciu;)


    PS. Nie aż tyle makulatury, bo zeszyty to tylko A4 a myślę, że do geologii i geomorfologii cz. I i II mogę mieć jeden zeszyt na przykład:p
     
    Last edited: Sep 26, 2018
    dantic3 and agucha31 like this.
  15. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Teoria teorią a w praktyce wiesz jak jest jak powiesz ludziom, że czegoś nie wolno robić. U mnie niby też zdjęć nie można było, niby każdy notatki robił i słuchał a pod koniec semestru i tak wszyscy kserowali albo robili zdjęcia. Jak wykładowca był spoko to swoje prezentacje udostępniał i przynajmniej miał spokój. Poza tym większość projektów robiło się i tak na laptopach, mimo że było powiedziane że do oddania mają być zrobione ręcznie to ostatecznie i tak przyjmowali wydruki. Więc w skrócie - miejmy nadzieję, że będzie tak jak piszesz. I nie znajdzie się nikt, kto mimo zakazów zdjęcia będzie robił i potem sępił kasę od pozostałych za udostępnienie - bo i tak już bywa.
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek,uzupełniłam zapasy w stodole bo bardzo szybko wychodzą mi ananasyxD zwarta i gotowa czekam na 14
     
    Last edited: Sep 26, 2018
  17. 92weronika

    92weronika Baron forum

    u mnie siano i marchew :D ale dzięki temu machnęłam już kilka misji z SN i SNZ w spółdzielni, bo po ostatnim evencie tak trochę wyszły.
     
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam, dzisiaj zimno i słonecznie :)
    Przejrzałam "po łepkach" poradnik eventowy... bardzo dużo chcą zwierzaków, u mnie tylko po parę szt :(
    Na Bahamie też brak wszystkiego.
    Hmm... od czego zacząć ?
     
  19. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dzień dobry ;)
    ja też zwarta i gotowa, paluszki mnie świerzbią ale staram się panować nad sobą.
    Towar mam, bo zawsze mam ;)

    Wskoczyłam dzisiaj w ciuchy jesienne i już tak nie marznę, bo wczoraj to zaklinałam rzeczywistość i potem plułam sobie w brodę, że taka durna jestem :pxDxDxD
    [​IMG]
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry dobry dzień
    u mnie nie bardzo ale ogarnę to ''nie dobre '' ;)