i....załatwione:)

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Ewusia51, Nov 4, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    z mojego punktu widzenia mozna zamknac (bylem tu na podpinke)
    dziekuje wszystkim za wymiane pogladow i uwagi
    dobrej nocy
     
  2. maslane04

    maslane04 Książę forum

    Podepnę się do tematu i podzielę wiedzą jaką otrzymałem z Pomocy Technicznej. W/ g inf. skrypt dotyczył tylko sytuacji gdzie zużyto więcej niż jeden "dopalacz" tzn. dopalacz winien być użyty wielokrotnie ( np. 2 x bukiet) innych przypadków nie dotyczył ( w tym mnie upiorny bukiet i babeczka P P). Taka sytuacja wg. inf. została przekazana "dalej" i odesłano mnie do śledzenia o.o.
     
  3. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    W OO było napisane, że zostaną zwrócone dopalacze, jeśli "zjedzono" więcej niż 1 sztukę, a właśnie PT mi odpisało, że nie ma technicznej możliwości, żeby to sprawdzić... więc jak to właściwie jest?? Bo mnie jak do tej pory nic nie wróciło do stodoły... I nijak się ma odpowiedź z PT do ogłoszenia w tej sprawie.
     
  4. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Jeśli innym zwrócono, to i Tobie zapewne również. Skrypt nie mógł działać wybiórczo...
     
  5. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Z pewnością mi nie zwrócono, bo w stodole nadal mam okrągłe zero upiornych bukietów...
     
  6. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

  7. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    No, jak najbardziej kontynuuję korespondencję z PT. Problem tylko w tym, iż odpisali, że nie ma technicznie możliwości sprawdzenia tego i zrobiło się błędne kółko, bo z forum jestem odsyłana do PT, a PT mnie odsyła na forum do śledzenia OO. Mnie nie chodzi już o te bukiety, mam 97 lvl i naprawdę stać mnie, żeby sobie wyprodukować lub kupić, ale chodzi o zasady jakie zaczynają panować w tej grze.
     
  8. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Edytowałam post i podałam najświeższe OO w tej sprawie.
     
  9. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Powyższe OO dotyczy graczy, którzy "skonsumowali" po jednej sztuce produktów, a mnie przepadło więcej niż 1 sztuka... Nadal kolejne OO, które jak dla mnie, nie wyjaśnia niczego...
     
  10. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    No to zapraszam do PT.
     
  11. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    No, cóż... nawet nie będę tego komentowała... Życzę miłego dnia.
     
  12. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Autorka nie ma dalszych pytań, zatem wątek zamykam. I zapraszam do śledzenia ogłoszeń.
     
Thread Status:
Not open for further replies.