panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Miałas Ewuniu inny model,dziewczynki to inny gatunek człowieka xD,powinnaś docenić ,że los Ci zesłał faceta pełną gembom;)
    A każdy facet na MI to dodatkowe wyzwanie,wiem co mówię mam Michała:inlove:
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jego tata to Michał , ale on spokojny był , za to Marcin - młodszy mój syn , ten to był artysta , ciągle coś wymyślał .
     
    agucha31 and krasnoludek10 like this.
  3. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    wasabi mi się kojarzy z mega zdrowym jedzeniem: 1 ma złą nazwę więc bankowo jest niedobre :D
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pewnie jeszcze gorszy niż ja teraz byłxD
     
    agucha31 and xBabciaEwa like this.
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Czy gorszy ? Dziwne pomysły miał , ale to zanim do szkoły poszedł .
     
    agucha31, krasnoludek10 and Anhedrea like this.
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    Michały są mega cudowni ale potrafią być wredni i to bardzo :D, w końcu jestem jednym z nich :D
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mój syn nie jest wredny .
     
    agucha31 and krasnoludek10 like this.
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    najważniejsze to samokontrola, i spokój :) bez tego nie ma szans powodzenia
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wiadomo, bo w szkole już trzeba być w miarę grzecznym;)

    o_O Jutro w jednym z seriali będzie o wirtualnej farmie, która zniszczyła związek o_O Jak to dobrze, że nie mam dzieeczynyxD Chyba jeszcze nie jestem gotowy:oops: Pytanie, kiedy będę:cry:
     
    xBabciaEwa likes this.
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tomek przesadzasz jak zwykle .
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nic Ci nie poradzę, że mam skłonność do przesady..
     
    Anetta41 and xBabciaEwa like this.
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ale to twój problem , nie mój .
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No przecież wiem:( Ale w sumie.. Trzeba się wyszaleć za młodu:pxD
     
    agucha31, Anetta41 and xBabciaEwa like this.
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A to teraz wiem dlaczego jesteś tu i tam , i jeszcze tam .
     
  15. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    [​IMG]

    Wpadam przy kawce a tu cichuuutkooooo 8) No nie mam co poczytać ;)
    Gdzie się wszyscy pochowali? 8):eek:o_O
    Dzień dobry ;)
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :D
    Od rana łapałam kamienie i nareszcie mam wyczekiwanego nosorożca :D
     
  17. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Nooo gratulacje ;)
    Dobrze, że się udało ;)
    Wysiej roślinkę eventową do końca i siej/hoduj coś na wypadajki.
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Na kawę pewnie czekają .
    [​IMG]
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Za godzinę zbieram kolczocha z Lasu i sieję eventówkę ( mam tylko na obsianie pól )
    na wyspie stoją zagrody z papugami, leniwcami i 2 delfinami...

    Muszę popatrzeć na FAQ i wybrać, co robić a co nie...
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Poradniki i Ogłoszenia analizują ;)