panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    w moim przypadku później już się nie da:sleepy: ostatnio zahaczam o następny dzień :cry:
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale to było z 3 łąkxD
     
    agucha31 and xBabciaEwa like this.
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Postaram się, ale za moment, bo koniczynkę posiałam.;)xD
     
  4. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    nie musisz, ale ja wiem że Ty lubisz zakupy, nawet jak już nie ma na co wydawać ;):D
    jeden sobie wzięłam i już postawiłam :D no można się zawiesić wzrokiem,
    prawie jak wdech wydech działa xD
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tomek czyli nie Twoja roślina na wypadakii w dodatku długo rośnie
    ale Ty sam wiesz z czego i co warto siać

    Chyba mam pomysł ;)
    chcesz wiedzieć jaki :pxD chcesz
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    wiem:) Eventówka w ruch i najwyżej wymieniąxD
     
    brzustinka, agucha31 and xBabciaEwa like this.
  7. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    pewnie że chcę , też mam ale wiesz jak to jest z pomysłami ;)
    cicho sza bo mi ktoś zabierze ;)xD
    ptaszysko ślij :p
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Miłej , spokojnej niedzieli wszystkim życzę .
     
  9. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    pozdro, dopołudnia coś tam się słoneczniło teraz chmurki się pojawiły :D event? hahaha, lenia mam i nie robię :D posiałem jedynie orchidee kwiaciarnie trzeba ruszyć :D
     
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Pnącze rośnie :D
    Wykupiłam zagrody na farmę i wszystkie nawozy jakie były... nie mam drzew nawozowych ani Zośki :(
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry juz prawie wieczorowe :)
     
  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    witam o poranku :) miłego dzionka życzę :D
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Czołem,doberek:)miłego poniedziałku
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim . Miłego poniedziałku życzę .
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ewa piękny awatarek:inlove::inlove::inlove: a gdzie Twoje sygny ze zwierzaczkami?
     
  16. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Dzień dobry:D

    Gratulacje Elu- 3000 stron w domku:D:inlove:

    [​IMG]


    Przeżyłam wesele brata:D Dwa dni super zabawy:D
    Dzisiaj córcia już w przedszkolu więc mam czas na spokojne ogarnięcie walizek po podróży:p
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dziękuję - pasuje do mnie . zwierzaki odpoczywają .
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam:)

    Jak życie? Ja dzisiaj kończę event a cały czas zbieram skrzynie z SG (mam 55 a w qpie siła) :p

    Ewo - faktycznie przepiękny awatarek:D

    No to teraz przejdźmy do konkretów..
    Ela - gratuluję 3000 stron w wątku:D !!!
    [​IMG]
    [​IMG]
    Iza - gratuluję poziomku na farmie, który przeszłaś dziś w nocy:D!!!

    Odnoszę dziwne wrażenie, że tylko ja stoję w miejscu na farmie8)
     
    Last edited: Sep 3, 2018
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzień dobry i udanego poniedziałku :)

    [​IMG]
    Podłączam się... gratuluję Elu :D
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ela - gratulacje !!!!