panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aa.. O to chodzi.. To faktycznie ciężki orzech do zgryzienia:(
     
    agucha31 and ania1713 like this.
  2. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Ja zaś byłam na Dywizjonie 303 - tym naszym i dla tych co nie byli jak najbardziej polecam.
    Nie mylić z angielskim bo na tamtym też byłam i powiem tylko tyle - nie ma porównania.
    Na angielski nie ma co iść (chyba że chce się mieć porównanie )
    a na nasz o dziwo jak najbardziej.
    Nawet w obecnych czasach, daliśmy super lekcję filmową z doborową grą aktorską.
    A kto był na angielskiej to musi iść na naszą - polecam
    powtórzę się tu tylko muzycznie :inlove:



    Dobrej Wszystkim :)
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Ja się ładowałem inaczej. Byłem na kawie z dwiema farmerkami ;)
     
  4. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    ja stwierdziłam, że za dużo kawy pijam i się przerzucam :p
    w obu wersjach ładne i fajne chłopaki były :DxD
    P.S. a czemu tylko z dwoma? :p
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Bo z trzema było tydzień temu :p
     
  6. madziula008

    madziula008 Stary wyjadacz

    U nas grają dopiero od 14.09. xD Ale jak tak zachwalasz, to cierpliwe poczekam i się wybiorę. :D
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Udanej niedzieli :)
    Ostatni siew i ostatnia gra przede mną... za 4 godz koniec eventu :D
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Niedzielne dzień dobry.:D
    Od wczoraj bawię się w chowanego z internetem.xD
    Ewent skończyłam, cały sklep wykupiłam, teraz idę połapać trochę promyków słoneczka.:D
     
  9. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Noo zdziwiłabym się gdyby było inaczej;
    jak zwykle Neta nie ma a event się zrobił i sklep wykupił xD
    a ja mam net a event się ciągnie - jutro chyba go skończę - nie wiem u mnie to się chyba farma popsuła, nic nie działa,
    trzeba zaorać chyba i zostawić jak jest.
    Jak Ci się nudzi to możesz mi wziąć item ten podwodna przywieszka podoba mi się - zawsze chciałam mieć akwarium :cry:


    Dobry :)
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    ewent i ja skończyłam :)niestety u mnie pada deszczyk :pkto ma promyki niech jeszcze łapie :D

    miłej niedzieli dla wszystkich :)
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry zza ...zza krza a nie nie bo zza chmur ;)
     
  12. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    nie dostałaś skurczy nóg? tyle czasu kucałaś w tych krzakach?

    weź nie kucaj :music:xD
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Oj tam , kto powiedział że kucałam ;)

    jutro cały dzień w obłokach ale nic się nie bój wieczorem spadnę na ziemię xD
     
  14. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    tylko uważaj byś na mnie nie spadła :p
    też się bujam jutro ale asfaltem nie lotem xD:cry:
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A gdzie ?


    Widzę że dajesz porządny przykład jak robić najdłużej event xD

    ja rano skończyłam
    nawet z dżemem dyniowym i na dwóch łąkach
    a nie chciałam całości a zrobiłam w sumie samo się zrobiło ;)
     
  16. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    no jak zawsze testuję czy da radę zrobić xD
    i zdaje się że zrobię zanim czas się skończy :p
    tylko że u mnie się samo zrobić nie chce :sleepy:
    mogłam jeść dżem byłoby szybciej ;)xDbo chutney chyba mam jakiś trefny ;):pxD
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Czas zmienić nawyki :p zrób zanim się zacznie xD
     
  18. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    w sensie wstawać wcześniej? :cry:
    nie ma mowy xD po co? skoro na leżąco też można :pxD
    ach te nawyki :p
    Ale spokojna rozczochrana - trzymam się planu ;):p
    chociaż raz tak zrobiłam - skończyłam zanim się zaczął, nawet go nie tknęłam xD
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie to już na pewno się farma popsułaxD Nawet goździk dał wczoraj 68 folii tylkoxD

    Dzień dobry
     
    agucha31 and xBabciaEwa like this.
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    W sensie , później iść spać xD
    Z jednej łąki to przecież dużo