panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie:
    punkty drzewa - 5 260
    użyte banany - 1 940
    na stanie - 85 ZB i 29 gwiazdek (zbieram banany na posąg plumerii a brakuje mi całego rzędu z nim)
    poziom na Baśce - 296, do 297 brakuje 1 396 292 TPD
    poziom na Farmie - 94, do skoku brakuje 10 712 624 PD

    Wyspa Skarbów dalej w fazie odblokowywania (mam tylko 15 granatowców, rano anakondy będą w komplecie i biorę się za małpy)

    :):D:D:D
     
    agucha31 likes this.
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    od lipca zeszłego roku jakoś tak, dokładnie to od 26.06.2017 :D i do tego nie jest potrzebne PT, wystarczy w albumie zobaczyć naklejkę Geniusz, Dziecko na pokładzie, Ogrodnik lub Twoja farma w Album z naklejkami :D

    ja sobie mieszka w domku: panoramaogrodnicza bo tu jest najlepiej :D
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek;)
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Miłej soboty wszystkim życzę .
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Doberek i do zobaczenia, wreszcie jadę dopieszczać swój realny ogród, a czy znajdę internet w okienku to się okaże.:D
     
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    pozdro :D cyfrzak na linii :p :) jak zdróweczko, jest 11:07, zostało 1 godzina i 33 minuty do wyjścia :D

    kolejny wesoły dzionek w pracy, ale najpierw się farmę ogarnie:D
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ogarnij i powysyłaj prezenty :p
     
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no właśnie, i nie ogarnięte, od jutra jadę dwa vipowskie, w pierwszej kolejności, a następnie po sąsiadach :D

    akurat się nie załapałaś :p sorki

    __

    korekta, jednak ci wysłałem :D zapomniałem że dostałem 3 florki w prezencie :D
     
    Last edited: Sep 1, 2018
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, a właściwie udanego popołudnia Wszystkim :)
    bo krasnale tak mają,wszędzie wsadzają swoj nochal i zabierają głos, nieważne, czy na temat czy nie... szczególnie jeden... nawet w Raszple 50+ produkuje się...:p
    nie wytłumaczysz;)
    tylko się nie przepracuj Elu :p
    już dawno jest nowe :D
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    A no tak krasnale mają, że wszędzie ten swój nochal w wolnym czasie wsadzająxD Jeszcze tylko do 5, ewentualnie 10 września, bo albo zajęcia, albo babcia;):D

    Jest nowe od dawna? Od dziś konkretniexD
     
    agucha31, dantic3 and alekar like this.
  11. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Dobry... wieczór ;)

    przyszłam się pochwalić: tak to można zbierać warsztaciki :p (+200% i +1 dla warsztatów)
    [​IMG]

    Zaraz zbieram eventówkę i stawiam kury :)

    Będzie mnie tu teraz mniej, ale będę z Wami duchem. Widzę, że Ela niedługo będzie świętować 3000. stronę w domku... chociaż bardziej pasowałoby 3000. cegłę xD
     
    Last edited: Sep 1, 2018
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratuluję szczęściaro:D

    Ps. Jak już jesteś, to może dodasz runę "Większy bonus" (opis - Twoi sąsiedzi dają Ci teraz o 50% więcej PD przechodząc na następny poziom) do tego formularza? Oczywiście zrobisz jak będziesz chciała:)
     
    agucha31 and dantic3 like this.
  13. madziula008

    madziula008 Stary wyjadacz

    Dobry wieczór. :)
    Z okazji 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej pojechałam na Westerplatte. Muzeum Gdańska zorganizowało pokazy pirotechniczne - można było zobaczyć rekonstrukcję potyczki przy Wartowni nr 1 i bombardowanie koszar (na to drugie się niestety nie załapałam). Na całym terenie były wystawy czołgów, przejażdżki samochodami, możliwość porozmawiania z przebranymi rekonstruktorami (z ogromną wiedzą na temat wojny) i pomniejsze wybuchy ;). Ciekawa sprawa! Jutro ma być podobnie.
    No i ten wiecznie aktualny napis...
    [​IMG]
     
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ale to nie moje :p Ja na razie wpisuję tam tylko dane, gdy moi sąsiedzi przejdą poziom
     
    agucha31 and krasnoludek10 like this.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To może lepiej zapytać w Nieoficjalnym Poradniku Farmeramy:) ???
     
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Przekażę autorowi
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję:)
     
    agucha31 and ania1713 like this.
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Zapomniałem o tej runie :(
    Dodam ją do formularza, ale muszę się zastanowić, co z wpisami, które już są :(
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A nie możesz ich jakoś skopiować?

    Nie ma za co:) A poza tym każdemu zdarza się zapomnieć;)
     
    agucha31 likes this.
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Nie chodzi o to. Dane nie znikną. Tylko jak je interpretować nie mając pełnej informacji?