panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :Dmam pytanie w farmerskim mam wyprzedany kombajn ,co ile on sie pokazuje ?:music: dzis ewent a ja zostałam bez kombajnu :music:
    kawki z rana chetnie wypije :)
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Też wszystkie wybrałam

    za 3 dni będzie można kupić ponowie :)
    ( tam obok ilości farmarek masz zegar )
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.:D
    Ze mnie faktycznie śpioch nad śpiochy, ostatnio świetni mi się śpi rankiem. Dobrze, że kawa czeka.;)xD
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziekuje Agniecha :)kurczę nawet nie wiedziałam :Dale ze mnie gamoń :cry::DxD no ucze sie no:oops:
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry wszystkim, i śpiochom i rannym ptaszkom :)
    jestem ostatnimi czasy śpiochem, ale dziś rano trochę pracowałam i efekt wisi tutaj - powinien pomóc w przygotowaniu do następnego hodowlanego (przypominam, że będą ptaki, ssaki i płazy)
    tylko nie potrafię zrobić, żeby ten obrazek był większy....
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ściąga super :)ja skorzystam :)
     
  7. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    witam wszystkich wesolutko :D
    z powodu niemożności wysłania dzisiaj miedzy 14.00 a 23.59 wypadajki,(powód prosty: nie ma mnie w domu od 13.00 - 2.30) moi mili sąsiedzi/znajomi zostali obdarowani skrzynkami z narzędziami :D od jutra będą wypadajki, chyba że ktoś ma specjalne życzenie to na sówce pisać :D
     
  8. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    życzę Wam miłego dnia
    oraz aby Wam sypnęło bardzo dużo wypadajkami
    pozdrawiam wszystkich :):)
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek:inlove:
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a ktoś się namierza na jakieś jaja farmerskie na wyprzedaży?
     
  11. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Rannego ptaszka to ze mnie córcia robi;) A kawkę chętnie kolejną porwę:D
    ja tam żadnych jajów nie kupuję:p

    i nie widać u mnie tego zestawienia co w npf powiesiłaś:(
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a u mnie widać normalnie, to jest zrobione w paint 3D a potem w postimage
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    hejo 8)
     
  14. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    teraz jak drugi raz weszłam to już widać:D
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a nie wiesz co mogę zrobić, żeby ten obrazek był większy? w postimage powiększyłam na maxa i dalej jest mały
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    U mnie jest czytelny,na cały ekran;)

    Nie wiem czy jakieś jeszcze mogę zakupić?
     
    Last edited: Aug 29, 2018
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to może ja mam coś z rozdzielczością monitora...

    a masz latającą wiewiórkę?
    mi uciekła jak była w Renzo, a potem jej nie można było kupić
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wiewiórki nie mam,ale tez snailiena i rybolotki.
    Jak się pokażą to zobaczę czy warto na razie mam stosunek ambiwaletny.
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, dzisiaj słoneczko świeci, od razu lepszy nastrój :)
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    obejrzałam opisy i wygląda na to, że wiewiórka idzie na pierwszy ogień.... rybkolotka daje 1 imprezową wejściówkę co tydzień a Snailien o 5% przyspiesza SP