problem z ulepszeniem zagrody gęsi

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika qubeczek, 22 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. qubeczek

    qubeczek Forumowy żółtodziób

    od dłuższego czasu nie mogę ulepszyć zagrody gęsi na pomarańczowe myślałam że się naprawi ale nie, w ogrodzie menażerii się ulepsza a na farmie nie nawet gdy się wylogowuję nie pomaga
     
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Spróbuj postawić samo ulepszenie.
     
  3. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ulepszenie zawsze stawiaj na podstawowa zagrodę, na puste miejsce postaw zwykłe gęsi a na nie pomarańczowe
     
  4. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Od jakiegoś czasu mam tak samo , nie da się tylko pomarańczowych ulepszeń nałożyć - z innymi kolorami nie ma problemu ..nie pisałam do PT ale jakiś błąd jest .
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Te pomarańczowe gęsi z koła sa z podstawą i dlatego jest problem.
     
  6. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Możliwe , ale ja mam 34 pomarańczowe i na 100% większość wyszła mi z TS-ów (bardzo mnie kochają :)) ani 1 nie da się nałożyć..:)
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Pomarańczowe gęsi z eventu Świąteczne noce należy postawić bezpośrednio na pustym miejscu. Po schowaniu z powrotem do paska, rozdzieli się na podstawę i ulepszenie. Wtedy również nie będzie problemu z ustawianiem pomarańczowych ulepszeń na podstawową zagrodę.

    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja bym próbowała postawić sama pomaraczową bez podstawy. Postaw kilka podstaw i próbuj albo na podstawę , albo na trawę.
     
  9. qubeczek

    qubeczek Forumowy żółtodziób

    hura postawiłam pomarańczowe gęsi bez podtawy dziękuje

    oczywiście podstawy


    Twoje posty połączyłem, jak chcesz coś dopisać to użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem: >>klik<<
    Poćwiczyć możesz w tym temacie: >>klik<<
    SMOD_Casino
     
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i temat zamykam.
    Dziękuję za pomoc Graczom :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.