panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wiesz u mnie to całe GT cudów jest.:D
    Teraz to nawet nie pomyślę co chcę, a już mam w pasku.;)xD
     
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A ile go potrzeba na jeden CMJ?
     
  3. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    70 jednostek cukru. 30 na sos podstawowy, czterdzieści na sam CJM.
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja mam trochę ponad 21 tys. a cukrowe zebrałem jak na razie chyba tylko 5 razy;) Więc tylko uzbierać floreny i do pracy, rodacy:) !!!
     
    Anetta41 and pretorianka like this.
  5. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A! Po ile u Was chodzi królik lotny? Bo chyba mam promocję, sama nie wiem
     
  6. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    No właśnie. Jakbyście w przyszłym G&T widzieli sensowne oferty na cukrowe drzewka, to każda ilość mi się przyda. Pamiętajcie o mnie :cry:xD



    Lotny królik u mnie. Za 40 mln I trochę ponad . Są tylko dwie oferty
     
  7. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Co wcześniej, nie gadasz. Jest u mnie za papugowca - chcesz?
     
  8. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    u mnie królik lotny jest po 30 000000
    pretorianka - czemu wcześniej nie powiedziałaś że chcesz cukrowe ? jeseś już od godziny i słówkiem się nie odezwałaś
     
  9. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Hmm.. u mnie po 22 (wcześniejsze po 45), ale to musiałabym się spłukać
     
  10. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    to u Ciebie jest taniej jak u mnie
     
  11. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Chcę ))
    ale nie zdążymy
     
  12. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    teraz już jest 22.03 g&t się skończyło
    przypomnij mi się przy następnym
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dwie oferty, 25 mln i 35 mln.:D
    No nie, już koniec. Zdążyłam zdjąć swoje oferty i chciałam wejść, ostatni raz spojrzeć, a tu już puste pola.:)
     
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Skórę ktoś Ci powinien złoić za te cukrowe -.- było też za koziomlekodrzew (2 oferty)
    Na drugi raz pisze się od razu, Ela zrobiła ładny spis, ale się nie pochwaliłaś, że chcesz, to nikt nie szukał.
    No 3 minuty po 22, to już po GT



    Kupiłam tego królika, teraz pozostaje ciułać SG od nowa :cry: Ale oferta była wrzucona na moich oczach, kupiona po 5 minutach namysłu :p
     
  15. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Przypomnę się .A nie odzywałam się, bo.. Zaraz wam pokażę oferty z mojego balonu..:cry:[​IMG]


    [​IMG]

    Kozie mam jedno, to trochę szkoda, ale to jedyna sensowna oferta
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    5 kisi się w pasku. Chcesz jednoxD ???
     
    Anetta41 and pretorianka like this.
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I dobrze, SG rzecz nabyta. ;)xD Ja w tym hodowlanym bardzo popłynęłam, miałam dobry zapas kolorowych, ale mimo to nie starczyło i jak tylko było to kupowałam, a jak skończyłam, zaczęłam sprzedawać to co mi zostało, nawet zwykłe i szybko wróciłam do stanu konta sprzed ewentu.
     
  18. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    No ba. Ale Ty sam Tomku planujesz robić CJM , nie pozbywaj się. Trzymaj dla siebie.
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ja niestety nie zdążyłem:(

    Ela - z koła ciągle wykręcam ten cukierxD
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór,tydzień bez internetu,ale wytrzymałam,teraz już nawet nie muszę chodzić na terapięxDxDxD