Ja stawiałam 3:0 dla Brazylii, więc punkcik jest ;)

Wow Nigeria nareszcie gola strzelila:D wlecze sie ten mecz jak flaki:p

Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2018
  3. MOD_Zgredek*

MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

Brazylia - Kostaryka 2:0
    Niby ładnie, pięknie i przewidywalnie. Ale obie bramki padły dopiero w doliczonym czasie gry. Oj, będą miały brazylijskie media używanie na piłkarzach, oj będą...

4. Reniarama

No i wreszcie ruszyli, 1:0 dla Serbi

cypiswp, aweva55 oraz krasnoludek10 lubią to.
  5. krasnoludek10

krasnoludek10 Chodząca legenda forum

Remisik też już był:D

cypiswp lubi to.
  6. Reniarama

Ale akcje na tym boisku a gola co nie ma to nie ma psia kosc i kurczak gotowanyxD
    no jest jakis gol

7. Marrylan

No mówiłam, że w końcówce wszystko xD:cry: 2:1 ale ten Szwajcar popędził do bramki o_O:eek::D

8. agula38

agula38 Chodząca legenda forum

Kto ma czas ,to zanim piłkarskie mecze sie dziś zaczną ,kibicować trzeba siatkarzom .
    Trwa właśnie mecz z Brazylią w Lidze Narodów ,przedostatni w tej edycji ,jak wygrają to jadą do Francji ,jak nie wygrają to jeszcze jutro mają szansę z Australią , bo jeden mecz muszą jeszcze wygrać . :)

9. Marrylan

Dzięki za przypomnienie :p Odpalony. Na razie po równo, a było parę punkcików przewagi. Trzymam za chłopaków. Do boku :D:);)

10. agula38

jadą równo :)
    dobrze by było jakby wygrali ,bo jutro to już nerwówka będzie

11. Marrylan

Kurcze troszkę w końcówce zabrakło. No następny set trzeba wygrać :) Super by było jak by dziś wygrali, żeby jutro się nie stresować. Siły maja podobne troszkę tylko muszą przechylić na nasza korzyść :p:)

12. krasnoludek10

Na jakim kanale leci?

cypiswp i aweva55 lubią to.
  13. agula38

jeszcze nasze nerwy trzeba brać pod uwagę ,bo w jednym dniu siatkarze i piłkarze graliby mecze ostatniej szansy ;)xD
    na polsat sport :)

14. krasnoludek10

Dzięki wielkie:)

15. Marrylan

Nerwy już mam napięte. A jutro już chyba zenitu sięgną.xD Chłopaki obudźcie się. Tak niewiele brakuje.

16. agula38

koszmar jakiś ,no koszmar >:(

17. krasnoludek10

Jak przegrają siatkarze (piłka nożna to wiadomo - reklamy), to będzie chyba najgorszy rok w historii sportu polskiego... A kibice tak ładnie wykonują swoją pracę8)

Gramy dalej a oni walizki biorą czy co?!

Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2018
  18. Marrylan

Mało nie zeszłam na zawał w końcówce :oops: Wygrali seta, ale jeszcze dwa trzeba :p

No i gol dla Belgii :p

19. agula38

ja też :oops:
    teraz nie wiadomo gdzie patrzeć ,czy dalej na siatkarzy czy na mecz ,bo tam też sie dzieje xD

20. Marrylan

xDxD No już 2:1 dla Belgii a dopiero 18 minuta xD Będzie deszcz goli? :p

Chłopaki niech te punkty odrobią bo nerwówka będzie znowu w końcówce seta :oops: Kurcze jednym okiem na piłkę drugim na siatkę xD:cry:xD