gretag

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by gretag, May 11, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Fiu, fiuuu ... no to ładne kwiatki :sleepy:
    To tu miszcze i barony zaglądają, a ja taki zaspany i nieogolony na banana się rzuciłem jak chytrus jakiś nieogarnięty ... dobrze, że Zgredzio na wywczasach, to obciach trochę mniejszy będzie ;)
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Młodość kochana , werwa , też kiedyś tak miałam . Niestety lat przybywa , a sił ubywa - samo życie . xD
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wywczasy czy nie ogarnij się trochę bo odgrażał się ,że wróci w niedziele. I wstyd będzie..
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ja w takie upały to w Polsce ledwo się ruszam (chyba, ze u babci opiekuję się bardzo młodą przyrodnią), ale w takiej Anglii (wbrew pozorom aż tak zimno nawet w zimie nie jest) mógłbym całe dnie łazić:D A w takiej Grecji to już w ogóle8)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tomek jak byłam w Twoim wieku to pogoda na mnie nie działała , ale to było wieki temu i klimat się zmienia . xD
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.

    Kurka, rurka, GG sprzedane!

    Aby dalej korzystać, musiałem zaakceptować przysyłanie reklamowego spamu od nowej firmy.:cry::mad::wuerg:
    Ale to na WP, to niech ślą ile wejdzie.:p
    xD:cry:xD
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rysiu - jak to dobrze, że wyrosłem z GGxD
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Komunikatora GG nie używam od dawna.
    Nie cierpię niepotrzebnych reklam. (wersja free)
    Używam WTW, który korzysta z protokołu GG, i jest bardzo prosty i leciutki.
    Nie ma co prawda emotek, ale mi to nie przeszkadza.
     
  9. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    ??? ja z komunikatorów właściwie nigdy nie korzystałam, kiedyś krótko z GG, ze Sky właściwie wcale, ale co to jest to "WTW" - to jakaś nowość ?

    Ja w czasie upałów czuję się dobrze ale wolę jednak mieć gdzieś w pobliżu chociaż kawałek cienia.
    Szkoda, że gęstych liściastych drzew nie da się ze zabierać nosić ;)
    Chcesz się schować, wyciągasz z plecaka i gotowe ;)
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nówka to nie jest, chociaż aktualizowany na bieżąco (ostatnio 21.05.18 )
    W necie jest o nim sporo.
     
  11. eumina77

    eumina77 Okazjonalny autor

    Oj tam oj tam:) miszcze i barony mogą onieśmielać nikt w to nie wątpi ale fanatyk ?
    cóż... wyzwala inne emocje :p
     
  12. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Nooo i nawet ugryzc nie dales:p chytrusie sam calego zjadles-.-

    Pytanie czego fanatyk? ;)

    Czeladnik, to dopiero dobra fucha:Du nas bardzo poszukiwani;)
     
  13. aisunel

    aisunel Generał forum

    No i ksiazeta sie trafiaja,bede Cie pilnie obserwowalxD
     
  14. eumina77

    eumina77 Okazjonalny autor

    Toż ja nigdy księcia nie widział jam prosty czeladnik:p
    Proszę o wybaczenie Wasza Wysokość za to niedopatrzenie :)

    Bużka Vaiany skarbu oceanu mnie nie zwiedzie:) To że dzieci ją kochają nie znaczy że nie jest ostra;)
    Mistrz to mistrz szacunek musi być:p bo inaczej czeladnikom w głowach się poprzewraca :p

    Posty połączyłam, bo na forum nie piszemy postu pod postem.
    Mod Yasmina
     
    Last edited by moderator: Jun 2, 2018
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Chodzącej legendy też się boisz ????xD:cry:
    Witam Ciebie w fajnym wątku wśród przyjaznych ludków :)
    Dzień dobry wszystkim :)
     
  16. eumina77

    eumina77 Okazjonalny autor

    Mod Yasmina
    Dziękuje za połączenie moich postów jako czeladnik nie potrafię jeszcze tego robić :oops:
    Proszę o wyrozumiałość z uwagi na to że jestem w domu Greci wśród Dostojeństwa których tytułów nie potrafię zapamiętać :)
    Są tu Książęta, baronowie i Chodzące legendy i mistrzowie o fanatykach nie wspomnę :p no i Zgredek zapewne skrzat domowy ale jednak :p Tak mnie onieśmielają że nie mogę znaleźć drzwi wyjściowych :)

    Kłaniam się Państwu nisko i uciekam do moich żółtych i klasycznych kochanych zwierzątek :)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wiesz , ja jestem trochę zakręcona , bo przez dłuższą chwilę się zastanawiałam o czym piszesz ?
    Jacy książęta i baronowie ? dopiero Monika mnie na trop naprowadziła - o matko ja też legenda - dobrze , że jeszcze chodząca . :p
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wszystkiego Cię nauczymy,pomożemy :) Widzisz,popatrz na swojego posta,którego napisałaś.Na samym dole po lewej stronie masz swój nick,później pokazany jest czas,następnie napis edytuj.Jak chcesz coś dopisać kliknij w ten napis ;) Dopisz co chcesz i po problemie ,kliknij w zapisz zmiany i gotowe :)

    No ja niby też jeszcze chodząca,ale nóg nie czuję tak się nalatałam :cry: Całe popołudnie padał ulewnie deszcz,a ja rano wypucowałam grobowiec,odpaliłam znicze i znać mojej pracy nie będzie :(
    Jak mi deszcze obił kwiaty to się jutro wkurzę na maksa
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oj to pech no .
    U mnie dzisiejszy dzień na luzie , zresztą jutro też . Muszę odpocząć , bo od poniedziałku mały mi da znowu wycisk .
    Krzyczy głośno - Baba TY - nie ma , że boli czy nie masz siły .xD
     
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Jesteś babcią na pełnym etacie :D Znam to ;) teraz już chodzą do szkoły i przedszkola,ale był okres,że też zasuwałam xD:cry: