panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wiem
    specjalnie ostatnia pobiegłam ;)
     
  2. adikab

    adikab Ekspert forum

    U nie wypadajki leciały słabo, szczególnie sznurki. Poleciały ładnie z zagadkowych, a tiary poszły z kolczocha ma super polach z SP, 4x zasiałem na dwóch polach, na wodospadach same drzewka rosły i po 45 sztuk poleciało.

    Całkiem możliwe, że masz rację xD



    Robię trzecie podejście pod te ośmiorniczkę....chociaż jedną... w sumie będą 33 próby...3x11, jak teraz nie wpadnie to poczekam na inna okazję :)
     
  3. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    żeś wytrwały :DxD:cry:
    no masz widzę szczęście typowo losowe :cry:
    ale oby do 3 razy sztuka może będzie 11 ośmiorniczek :D

    lubisz 11-tki :)- o liczbę chodzi ;)
     
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Rysiu :)Dziękuję:)
    To jeszcze o jedną piosenkę poproszę ; Uśmiechnij się :inlove: - no niech te Tomasze i nie tylko uśmiechną się dziś:);)
    Elu aż tyle tych farmarek (1200) to nie mam ale jakby coś to na 3x5szt mi starczy - z misji coś tam jeszcze ich wyciągnę ( ZB ) - cały czas działam i roślinkę też sieję - i ciągle wierzę że się uda do czwartku:D:pxD
    Starczyłoby na więcej ale wydałam na imprezowe i nie żałuję - mam salamandry, warsztacik rękawic bokserskich i deskorolek więc było warto:D:DxDxD
    Tomasz bierz ze mnie dobry przykład :p;)
     
  5. adikab

    adikab Ekspert forum

    Ta... będzie 11 sztuk badziewia które już posiadam z moim szczęściem xD
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tia, jak już herbata była na stole.;)xD
    Moją ośmiornicę zjadł krokodyl, więcej próbowała nie będę.:pxD
    Trzymam kciuki, żeby Ci się trafiła.:D
    O to to, święte słowa. :D
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    no zbieram te farmarki i nic :p Niepotrzebnie tyle Renzo i innych badziewi opuściłem.. No trudno... Ale może stanie się cud i do czwartku zdobędę wszystkie wypadajki oraz 43 złote bananyxDxDxD Jeszcze przeszukam mało kosztowne misje:p
     
  8. adikab

    adikab Ekspert forum

    ..a moją wytrwałość to po drzewkach widać xD
    Kasztanowiec 41, Magnolia 138, Miłorząb 127, Śliwka mirabelka 264 xD itd...
     
  9. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    xD to może zejdź z drzewa któregoś na chwilę i łap ośmiorniczki xD
    ło matko tyle to ja nawet przed rozdawaniem na gt nie miałam o_O
     
  10. adikab

    adikab Ekspert forum

    yyy....to nie jest z GT....to jest wyhodowane z TS-ów xD miałem do nich słabość xD
     
  11. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    ja kiedyś też miałam ale się "wyleczyłam" chociaż drzewa w większość na farmie są cudne szczególnie jak kwitną
    tu zawsze może być wiosna w środku zimy na naszych oczach ;)
     
  12. adikab

    adikab Ekspert forum

    [​IMG]

    No i są.... co prawda nie 11, ale dwie :D

    [​IMG]

    No i na to wszystko prawie finisz z grzybowym 8)
    [​IMG]
     
    Last edited: May 27, 2018
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Last edited: May 27, 2018
  14. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Kawusię porywam :inlove:
    noo są ale czekaj czekaj wszystko się zgadza 11 1+1 = 2 xD:D
    jedna dla mnie xD
    no Gratki przez Ciebie i mój Miecio zaczął warczeć no dobra dam szansę losowości ale obstawię inną liczbę xD
    no proszę - Gratulacje

    Dobry :)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    dzień dobry:)

    Z sołtysa wyleciały 4 tiary a z kolczocha z maską i maścią - 3 ze 188 pól-.- No to są jakieś kpiny po prostu :mad::mad::mad: Idę dalej siać paprykę a na noc dam koale - może będę szybciej przechodził poziomy na Baha8)
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    o_Oo_Oo_O Z sołtysa tiary wylatują?
    Czy aby na pewno to tiary są?:pxD
    Bry niedzielno-śpiące, ciśnienie ukradli. :cry:
    Jak to się mówi farmer śpi a mu samo rośnie.:pxD
    Lepkiej jagody ostatni zasiew, a papryki jeszcze ze dwa i będzie po ewentach.:D
    Kawę niedzielną zostawiam i jednak muszę się przytulić.;)xD

    [​IMG]
     
  17. adikab

    adikab Ekspert forum

    Ja dzisiaj farmę trochę zaniedbałem do południa...

    [​IMG]

    ..3,5 km na takiej patelni, że masakra :)



    Mi dzisiaj 300 wskoczył :) a event przyspieszyłem kolczochem na super polach z SN, maską, maścią - 4 zasiewy, las i plantacja, w wodospadach drzewka.. :)
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ale medal zdobyty i cel się liczy, brawo.:D

    [​IMG]
     
  19. adikab

    adikab Ekspert forum

    Bieg dla dzieciaczków z autyzmem więc trzeba było dać radę tak jak oni muszą dawać :)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    z kaktusa:p głupia autokorektaxD

    adikab - mi szkoda SN:p