panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wiem
    specjalnie ostatnia pobiegłam ;)
     
  2. adikab

    adikab Ekspert forum

    U nie wypadajki leciały słabo, szczególnie sznurki. Poleciały ładnie z zagadkowych, a tiary poszły z kolczocha ma super polach z SP, 4x zasiałem na dwóch polach, na wodospadach same drzewka rosły i po 45 sztuk poleciało.

    Całkiem możliwe, że masz rację xD



    Robię trzecie podejście pod te ośmiorniczkę....chociaż jedną... w sumie będą 33 próby...3x11, jak teraz nie wpadnie to poczekam na inna okazję :)
     
  3. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    żeś wytrwały :DxD:cry:
    no masz widzę szczęście typowo losowe :cry:
    ale oby do 3 razy sztuka może będzie 11 ośmiorniczek :D

    lubisz 11-tki :)- o liczbę chodzi ;)
     
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Rysiu :)Dziękuję:)
    To jeszcze o jedną piosenkę poproszę ; Uśmiechnij się :inlove: - no niech te Tomasze i nie tylko uśmiechną się dziś:);)
    Elu aż tyle tych farmarek (1200) to nie mam ale jakby coś to na 3x5szt mi starczy - z misji coś tam jeszcze ich wyciągnę ( ZB ) - cały czas działam i roślinkę też sieję - i ciągle wierzę że się uda do czwartku:D:pxD
    Starczyłoby na więcej ale wydałam na imprezowe i nie żałuję - mam salamandry, warsztacik rękawic bokserskich i deskorolek więc było warto:D:DxDxD
    Tomasz bierz ze mnie dobry przykład :p;)
     
  5. adikab

    adikab Ekspert forum

    Ta... będzie 11 sztuk badziewia które już posiadam z moim szczęściem xD
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tia, jak już herbata była na stole.;)xD
    Moją ośmiornicę zjadł krokodyl, więcej próbowała nie będę.:pxD
    Trzymam kciuki, żeby Ci się trafiła.:D
    O to to, święte słowa. :D
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    no zbieram te farmarki i nic :p Niepotrzebnie tyle Renzo i innych badziewi opuściłem.. No trudno... Ale może stanie się cud i do czwartku zdobędę wszystkie wypadajki oraz 43 złote bananyxDxDxD Jeszcze przeszukam mało kosztowne misje:p
     
  8. adikab

    adikab Ekspert forum

    ..a moją wytrwałość to po drzewkach widać xD
    Kasztanowiec 41, Magnolia 138, Miłorząb 127, Śliwka mirabelka 264 xD itd...
     
  9. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    xD to może zejdź z drzewa któregoś na chwilę i łap ośmiorniczki xD
    ło matko tyle to ja nawet przed rozdawaniem na gt nie miałam o_O
     
  10. adikab

    adikab Ekspert forum

    yyy....to nie jest z GT....to jest wyhodowane z TS-ów xD miałem do nich słabość xD
     
  11. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    ja kiedyś też miałam ale się "wyleczyłam" chociaż drzewa w większość na farmie są cudne szczególnie jak kwitną
    tu zawsze może być wiosna w środku zimy na naszych oczach ;)
     
  12. adikab

    adikab Ekspert forum

    [​IMG]

    No i są.... co prawda nie 11, ale dwie :D

    [​IMG]

    No i na to wszystko prawie finisz z grzybowym 8)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 27 maja 2018
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 27 maja 2018
  14. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Kawusię porywam :inlove:
    noo są ale czekaj czekaj wszystko się zgadza 11 1+1 = 2 xD:D
    jedna dla mnie xD
    no Gratki przez Ciebie i mój Miecio zaczął warczeć no dobra dam szansę losowości ale obstawię inną liczbę xD
    no proszę - Gratulacje

    Dobry :)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    dzień dobry:)

    Z sołtysa wyleciały 4 tiary a z kolczocha z maską i maścią - 3 ze 188 pól-.- No to są jakieś kpiny po prostu :mad::mad::mad: Idę dalej siać paprykę a na noc dam koale - może będę szybciej przechodził poziomy na Baha8)
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    o_Oo_Oo_O Z sołtysa tiary wylatują?
    Czy aby na pewno to tiary są?:pxD
    Bry niedzielno-śpiące, ciśnienie ukradli. :cry:
    Jak to się mówi farmer śpi a mu samo rośnie.:pxD
    Lepkiej jagody ostatni zasiew, a papryki jeszcze ze dwa i będzie po ewentach.:D
    Kawę niedzielną zostawiam i jednak muszę się przytulić.;)xD

    [​IMG]
     
  17. adikab

    adikab Ekspert forum

    Ja dzisiaj farmę trochę zaniedbałem do południa...

    [​IMG]

    ..3,5 km na takiej patelni, że masakra :)



    Mi dzisiaj 300 wskoczył :) a event przyspieszyłem kolczochem na super polach z SN, maską, maścią - 4 zasiewy, las i plantacja, w wodospadach drzewka.. :)
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ale medal zdobyty i cel się liczy, brawo.:D

    [​IMG]
     
  19. adikab

    adikab Ekspert forum

    Bieg dla dzieciaczków z autyzmem więc trzeba było dać radę tak jak oni muszą dawać :)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    z kaktusa:p głupia autokorektaxD

    adikab - mi szkoda SN:p